Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze bajeczki na Dobranoc i Dzień dobry.

Bo kto powiedział że bajeczki mają być tako na Dobranoc. Egmont przychodzi do nas z kolejną propozycją dla najmłodszych. Pierwsze Bajeczki to kolejny cykl z serii Akademia Mądrego Dziecka.

Krótkie ciepłe historyjki opatrzone nie tylko pięknymi ilustracjami, ale i ponownie ruchomymi elementami. Te książeczki skradną serce każdego malucha, ale i rodzica. w Cyklu znajdziemy 3 prezentowane przeze mnie tytuły.

Dobranoc, mała pando!

Bohaterami tej książeczki śa pandy. Mama panda ii mała panda. ciepła historyjka osadzona n łonie przyrody, pokazuje cały dzień małej Pandy oraz jej porę na spanie. Dziecko czytając o sympatycznym zwierzątku które także może sen chętnie zasypia, przynajmniej po kilku dniach u nas to się sprawdza. Niko polubił małą pandę, sam chętnie po nią sięga i woła lulu, czyli jest sukces. Piękne ilustracje, sympatyczni bohaterowie, czego więcej trzeba.

Dzień dobry, samochodziku!

Kolejny tytuł z cyklu Historia samochodzika. Książeczka ukazuje dzień z życia samochodu. To jak funkcjonuje auto, to że mieszka w garażu, jeździ tylko wtedy kiedy ma paliwo, i może jeździć nawet późną nocą jeśli tylko ma włączone światła. Historyjka kończy się także faktem iż to dla samochodzika koniec ciężkiego dnia i czas odpocząć czyli czas na sen. Dobranoc samochodziku, czyli kolejna propozycja którą możemy dzień zacząć ale i skłonić malucha by poszedł spać.

Dzień dobry, samolociku!

Tym razem naszym bohaterem jest samolocik, dzień z jego życia. Książeczka pokazuje jak daleko można podróżować samolotem i ilu ludzi może pomieścić samolot. Pokazuje jak wysoko może polecieć, i że każdy zostawia długą białą smugę na niebie. Po dotarci na miejsce nasz samolot kończy swój dzień w hangarze. Dobranoc samolociku, te słowa ponownie skłonią nasza pociechę do snu.

Wszystkie książeczki pięknie ilustrowane, z przyjemną, krótką historyjką, których zakończenie ma skłonić do snu. Ruchome elementy w książeczkach sprawiają ze maluch chętnie po nie sięga i na dłużej skupia na niej swoją uwagę.

Seria i ten cykl skradły moje serce. Niko je uwielbia i Wam ją także serdecznie polecamy. Takie książeczki to także świetny pomysł na prezent dla tych najmłodszych czytelników. Z resztą sami popatrzcie co to za cuda:

O tej serii mogliście już u nas poczytać:

  1. “Bobas odkrywa naukę” i Fizyka nam nie obca.
  2. Kieszonkowy alfabet, nowe słowa i przedszkolne historie. Akademia Mądrego Dziecka od Egmont.
  3. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych, czyli jak poznajemy i uczymy się przyrody z Akademią Mądrego Dziecka od Egmont.
  4. A to ciekawe? Czego szuka myszka?Dlaczego owady lubią kwiaty? Kolejna propozycja Akademii Mądrego Dziecka od Egmont.
  5. Ciuchcia Tomek i nauka kolorów. Akademia Mądrego dziecka od Egmont.
  6. Mądre książeczki dla 2 latka. Bobas odkrywa naukę z Akademią Mądrego Dziecka.
  7. Pierwsze słowa – Akademia Mądrego Dziecka. Książeczki edukacyjne z ruchomymi obrazkami.
Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights