Współpraca

Reklama inna niż wszystkie….

Właśnie mnie szukasz…

Mam na imię Kasia. Blog “Tylko Kobieta” to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam dwójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

W dobie internetu i przeróżnych blogów o różnorodnej tematyce czy portali społecznościowych, taka reklama może być idealna, i przynieść oczekiwane efekty.

To właśnie tu, na blogach i portalach szukamy odpowiedzi na nurtujące pytania, szukamy ciekawych informacji oraz opinii o różnych produktach.

Dlatego mój blog może być rozwiązaniem, reklama Tutaj może dać niesamowite efekty, których pragniesz.

Oto jaką współpracę oferuję:

współpraca na zasadzie partnerskiej/barterowej

reklama w formie banneru

reklama na portalach społecznościowych

➤ Recenzja Twojego produktu

 

Wspólny Konkurs

Preferuję współpracę ze sklepami odzieżowymi, zarówno odzieżą damską, męską i dziecięcą. Ze sklepami z branży jubilerskiej, rękodzielniczej, kosmetycznej. Z chęcią podejmę współpracę ze sklepami, firmami z akcesoriami do domu czy do dekoracji wnętrz.

Wszelkie pytania kierujcie na:

tylkokobieta@tylkokobieta.pl

Dotychczasowa współpraca:

 

 

 

  • Ewelina Szostakiewicz

    Warto byłoby nieco zadbać o autentyczność wpisów. 😉

    • Dzięki, na pewno to przemyśle, Blog działa krótko. Praca zawodowa ograniczała czas, teraz jest go pod dostatkiem. więc mam czas na częstszą aktualizacje bloga. A co do autentyczności wpisów to to są to wpisy jak najbardziej autentyczne, prawdziwe i niekłamane. Są to moje odczucia i w to nikt nie powinien ingerować.

  • Zgadzam się, mam wrażenie, że trafiłam na blog testowo-reklamowy, nie bardzo mogę znaleźć coś dla siebie do przeczytania :/ I nie do końca pasuje mi zamysł, ale każdy ma prawo mieć inny pomysł na bloga (: Pozdrawiam.

    • Fakt, nie każdy lubi wylewać na blog całe swoje życie, każdą jego minutę, dlatego klasyfikacja blogów jest tak szeroka.

  • Blog troszke przypomina mi baner reklamowy co nie do konca lubie, ale wazne zeby Tobie sie podobal i sprawial przyjemnosc 🙂