Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Nauka kolorów z książeczkami Harper Kids.

Akademia mądrego Dziecka to seria najrozmaitszych książeczek dla dzieci, mających na celu wspieranie ich rozwoju, edukacji na różnych szczeblach. Znajdą się książeczki już dla 2 latków które skupiają się na nauce podstaw, od nazw kolorów, po naukę nazw podstawowych otaczających je rzeczy.

Dziś z Nikosiem pokażemy wam jedną taką, z którą uczymy się nowych słówek, ale i rozróżniać i nazywać kolory. Bardzo nam w tym pomaga. Co jest bardzo ciekawe? Książeczka ma mało tekstu a jeśli już jest to starsze szkrab z pewnością poradzą sobie z rozczytaniem pisma pisanego, a może pomoże im w jego nauce. Książeczka uczy i bawi, zawiera sztywne karty podzielone na podstawowe kolory, a te z kolei przedstawiają przedmioty które najczęściej w tych kolorach występują, od pluszaków po owoce. Frajdą dla dzieci jest to iż posiada otwierane okienka, które kryją nazwę koloru czy też przedmiotu . Dla starszych dzieci, choć Nikoś też już świetnie sobie radzi jest gra memory, „Połącz w pary” polega na odszukaniu takiej samej zabawki. Nie można mieszać tu kart co jest ułatwieniem, ale dodatkowo gra uczy spostrzegawczości i rozwija pamięć.

Nie jest to jedyna książka z Serii Akademia Mądrego dziecka która mnie urzekła, jest ich naprawdę sporo, i gorąco polecamy taką formę rozwijania zdolności dziecka. czy też tak małego jak Nikosiek, ale nawet starszych dzieci, bo te także znajdą w niej tytuły dla siebie. Te dla młodszych dzieci są przeważnie sztywne, w kartonowych okładkach kartonowe strony, przez co są wytrzymałe.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights