Uncategorized

Wakacyjne ROZDNIE !!! Wygraj grę STRACHU CIACHU od Muduko.

Wraz z Wydawnictwem Muduko, mamy dla Was mega niespodziankę. Otóż Do wygrania będzie mega gra Strachu Ciachu, o której już pisałam ==> Tutaj <== Świetna zabawa, w sam raz na zabicie nudy gdy pogoda nie dopisze.

Co należy zrobić by wygrać grę?

1.Być Fanem Muduko oraz Tylko Kobieta. Miło będzie także jeśli zajrzycie do nas na Instagrama @Muduko oraz @tylko.kobieta

2.Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj.

3.W komentarzu pod postem konkursowym na FB wyraź chęć udziału w konkursie, jest to równoznaczne z akceptacja regulaminu.

4.Zaprosić w komentarzu pod postem konkursowym na FB, do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.

Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni roboczych.

Konkurs trwa od 7.07.2020 do 30.07.2020 do północy. Zwycięzca zgłasza się bezpośrednio do mnie w celu podania danych do wysyłki <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).

  1. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
  2. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
  3. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
  4. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
  5. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  6. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
    nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  7. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

WYNIKI !!!

W drodze losowania wyłoniony został numerek 1.

Szczęśliwą jego posiadaczką jest Pani Barbara Danielska. serdecznie gratuluję. Zapraszam na piv.

Pozostałym ogromnie dziękuje za super zabawę i za to że jesteście <3

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights