Uncategorized

Jaki zapach miały Święta? Kampania rekomenduj to Tchibo Cafissimo

Zapomniałam że zgłosiłam się do niej. I jaka to była niespodzianka gdy w Mikołajki z samego rana zapukał Kurier i wręczył mi paczuszkę. świąteczną paczuszkę z kapsułkami Tchibo Cafissimo o karmelowym i waniliowym smaku. Uwielbiam kawę a i te aromaty wydał się jeszcze bardziej trafione w sedno gdy napiłam się jednej z nich. Święta zleciały za szybko, zdecydowanie, a jaki miały smak? Smak ciastek korzennych i kawy, głównie tej waniliowej <3

 

Kapsułki Cafissimo w wygodnym opakowaniu, które dzieci zdążyły rozbroić zanim mama się do nich dorwała <3 Wygodne otwarcie, ułatwia przechowywanie, i wyjmowanie kapsułkę.  To jednak nie to jest najważniejsze, a smak. Nie wiem jak wy ale ja kawę uwielbiam, zwłaszcza taka którą można zaparzyć w lekkim kompaktowym ekspresie. Idealnie odmierzona porcja kawy w małej kapsułce.

Tak świąteczno – zimowa wersja <3 Idealna <3

 

 

Są tu ze mną kawosze? Na pewno 😉 <3 Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam kawę <3 W każdej postaci. Jeszcze te aromaty karmelu i wanilii <3 mmm Nasze Święta właśnie tak pachniały… Korzennymi ciastkami, babką piaskową oraz Waniliową Kawą. Uwielbiam eksperymentować z kawą, uwielbiam standardowe wersje, ale i nowe smaki. Połączenie kawy karmelowej i ptasiego mleczka mnie powaliło. Pyszota. Znacie? Lubicie?

Więcej takich prezentów mi się marzy <3 Takie mogę dostawać codziennie <3

98,8 %pysznej kawy, już samej w sobie bardzo aromatycznej + mały % tego czegoś – czegoś czego czasem kawie brak – efektu WOW. W tym przypadku to Wanilia i Karmel.

Na każdym opakowaniu widzimy intensywność smaku i aromatu, każdy może znaleźć coś dla siebie dopasować wybór kawy do swoich potrzeb.

To kawa obudziła mnie zaraz w po świąteczny poranek, i ten ranek Noworoczny <3 Kochani w tym Nowym roku Wszystkiego co najlepsze dla Was. Szanujmy siebie i innych, wybierajmy dla siebie to co najlepsze i nie ograniczajmy się nawet smakami <3

 

Samych miłych chwil dla siebie życzę <3 Z kawą oczywiście <3

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: