Akcje,  współpraca

Kręć kilometry po technologię – Kampania trwa do 30 września – Rowery w Ruch .

Rower buch – oczywiście swój. Koła w ruch… I rowerem przez Świat, lub chociaż przez miasto, bo o miasto właśnie tu chodzi. Trwa w najlepsze i potrwa do 30 września kampania społeczna „Kręć kilometry po technologię”. Licznik wskazuje ponad 42 milionów przejechanych kilometrów i ponad 1100 polskich miast rywalizujących
o wyjątkowe święto technologii i tytuły najbardziej rowerowych miejsc w Polsce.

Kto nie lubi wycieczek rowerowych?, a kto jest zmuszony pokonywać rowerem kilka razy spore trasy np do pracy? Przy tej okazji można mierzyć kilometry przy pomocy specjalnej aplikacji  i zawalczyć o nagrody dla całego miasta? A jakie? Pokazy najnowszych technologicznych gadżetów oraz możliwość ich testowania, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci a także 24-godzinny maraton programowania z nagrodą
o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięskiej drużyny – to tylko niektóre elementy Allegro Tech Days, czyli wydarzenia, które wygra pięć najlepszych miast w tegorocznej kampanii „Kręć Kilometry po technologię”.
„Poznańskie Allegro Tech Days pokazało, że nasze święto technologii to wydarzenie bez precedensu. Dla każdego z miast, do których zawitamy z taką nagrodą, będzie to coś wyjątkowego. Każdy, niezależnie do wieku, znajdzie na nim coś interesującego dla siebie” – przekonuje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.
Na poznańskie Allegro Tech Days przyszło ponad 3 tysiące osób. Wielu bawiło się z technologią przez cały dzień.

Zachęcam do obejrzenia relacji z Allegro tech days Poznań by poznać nagrodę w kampanii „Kręć kilometry po technologię”

 

Z końcem kampanii Fundacji Allegro All For Planet, a więc 30 września, poznamy listę miast,
do których zawita ten technologiczny event. Walka cały czas trwa. By pomóc swojemu miastu wystarczy rejestracja na stronie internetowej kampanii i przejechanie z użyciem jednej z kilku aplikacji jak największej liczby kilometrów na rowerze. Do tego indywidualni uczestnicy też mogą liczyć na technologiczne nagrody!

Warszawa i dziesięcio-tysięczny Międzychód, Poznań czy prawie 10-krotnie mniejsze od niego Pabianice walczą zacięcie o pozostanie w pierwszej piątce. Niedawno, z rozmachem, wszedł do niej także Lublin. Ale metropolitarny przecież Gdańsk czy 26-tysięczny Wałcz depczą im po piętach. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki” – dodaje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Wręczenie nagród, czyli wydarzenia technologiczne w miastach z pierwszej piątki kampanii „Kręć Kilometry po technologię”, rozpocznie się w październiku. Aż do wiosny 2018 Allegro Tech Days jeździć będzie po Polsce, promując technologię i edukację przez zabawę. Więcej informacji
o kampanii oraz ranking miast aktualizowany na bieżąco na www.kreckilometry.pl.

Szkoda ze tak późno dowiedziałam się o tak fajnej Kampanii… Bo z chęcią do niej dołączę.  Zapraszam was na stronkę:

Z chęcią dołączam do promowania tej kampanii <3 Uwielbiam jazdę na rowerze i łączenie przyjemnego z pożytecznym. Każdy z nas może zawalczyć o nagrodę dla siebie lub miasta <3 Sprawdzajcie ranking – Kto już znalazł swoje miasto?

RANKING

Wow – Załamka – Zduńskiej Woli nie ma… ;/ Brak słów – Łódź na 10 pozycji, nawet Łask się znalazł na 336 <3

Ja już pobrałam aplikację i was także zachęcam <3 Świetna sprawa. Zdrowie, ekologia – przyjemne z pożytecznym. Do tego nowe perspektywy dla miasta. Nowinki technologiczne…Kolejne wydarzenie na które można porwać rodzinę – zabawa i nauka. Wszystko w jednym.

Pobrać apkę można Tu:

Jedziesz  – włączasz – zliczasz kilometry dla swojego miasta i walczysz – Dajmy czadu – Promujmy to co warto promować.

Ruszajmy w drogę

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights