Kręć kilometry po technologię – Kampania trwa do 30 września – Rowery w Ruch .

at
krec-kilometry-po-technologie-kampania-trwa-do-30-wrzesnia-rowery-w-ruch

Rower buch – oczywiście swój. Koła w ruch… I rowerem przez Świat, lub chociaż przez miasto, bo o miasto właśnie tu chodzi. Trwa w najlepsze i potrwa do 30 września kampania społeczna “Kręć kilometry po technologię”. Licznik wskazuje ponad 42 milionów przejechanych kilometrów i ponad 1100 polskich miast rywalizujących
o wyjątkowe święto technologii i tytuły najbardziej rowerowych miejsc w Polsce.

Kto nie lubi wycieczek rowerowych?, a kto jest zmuszony pokonywać rowerem kilka razy spore trasy np do pracy? Przy tej okazji można mierzyć kilometry przy pomocy specjalnej aplikacji  i zawalczyć o nagrody dla całego miasta? A jakie? Pokazy najnowszych technologicznych gadżetów oraz możliwość ich testowania, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci a także 24-godzinny maraton programowania z nagrodą
o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięskiej drużyny – to tylko niektóre elementy Allegro Tech Days, czyli wydarzenia, które wygra pięć najlepszych miast w tegorocznej kampanii „Kręć Kilometry po technologię”.
„Poznańskie Allegro Tech Days pokazało, że nasze święto technologii to wydarzenie bez precedensu. Dla każdego z miast, do których zawitamy z taką nagrodą, będzie to coś wyjątkowego. Każdy, niezależnie do wieku, znajdzie na nim coś interesującego dla siebie” – przekonuje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.
Na poznańskie Allegro Tech Days przyszło ponad 3 tysiące osób. Wielu bawiło się z technologią przez cały dzień.

Zachęcam do obejrzenia relacji z Allegro tech days Poznań by poznać nagrodę w kampanii “Kręć kilometry po technologię”

 

Z końcem kampanii Fundacji Allegro All For Planet, a więc 30 września, poznamy listę miast,
do których zawita ten technologiczny event. Walka cały czas trwa. By pomóc swojemu miastu wystarczy rejestracja na stronie internetowej kampanii i przejechanie z użyciem jednej z kilku aplikacji jak największej liczby kilometrów na rowerze. Do tego indywidualni uczestnicy też mogą liczyć na technologiczne nagrody!

Warszawa i dziesięcio-tysięczny Międzychód, Poznań czy prawie 10-krotnie mniejsze od niego Pabianice walczą zacięcie o pozostanie w pierwszej piątce. Niedawno, z rozmachem, wszedł do niej także Lublin. Ale metropolitarny przecież Gdańsk czy 26-tysięczny Wałcz depczą im po piętach. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki” – dodaje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Wręczenie nagród, czyli wydarzenia technologiczne w miastach z pierwszej piątki kampanii „Kręć Kilometry po technologię”, rozpocznie się w październiku. Aż do wiosny 2018 Allegro Tech Days jeździć będzie po Polsce, promując technologię i edukację przez zabawę. Więcej informacji
o kampanii oraz ranking miast aktualizowany na bieżąco na www.kreckilometry.pl.

Szkoda ze tak późno dowiedziałam się o tak fajnej Kampanii… Bo z chęcią do niej dołączę.  Zapraszam was na stronkę:

Z chęcią dołączam do promowania tej kampanii <3 Uwielbiam jazdę na rowerze i łączenie przyjemnego z pożytecznym. Każdy z nas może zawalczyć o nagrodę dla siebie lub miasta <3 Sprawdzajcie ranking – Kto już znalazł swoje miasto?

RANKING

Wow – Załamka – Zduńskiej Woli nie ma… ;/ Brak słów – Łódź na 10 pozycji, nawet Łask się znalazł na 336 <3

Ja już pobrałam aplikację i was także zachęcam <3 Świetna sprawa. Zdrowie, ekologia – przyjemne z pożytecznym. Do tego nowe perspektywy dla miasta. Nowinki technologiczne…Kolejne wydarzenie na które można porwać rodzinę – zabawa i nauka. Wszystko w jednym.

Pobrać apkę można Tu:

Jedziesz  – włączasz – zliczasz kilometry dla swojego miasta i walczysz – Dajmy czadu – Promujmy to co warto promować.

Ruszajmy w drogę

Tylko Kobieta

  • Wow… jeszcze o tym nie słyszałam. Chociaż myśląc o takich kampaniach, jestem za T-mobilem, robisz to bardziej bez interesowanie, ale ta również jest godna uwagi…

    • Powiem tak, każda taka akcja kampania która ma na celu rozwój miasta, zbliżenie rodziny, wspólny czas dla rodziny dzięki takim imprezom, która może wnieść coś dla twojego otoczenia, miasta jest godna uwagi. a ta nic nie kosztuje.

      • W sumie to ja patrzę na zdrowie, a nie jakaś rodzinę… ale ciekawa…

  • Marianna Domosławska

    Co roku jeżdżę z tą kampanią. Bardzo lubię. Pomagasz innym i przy okazji można zawalczyć o jakieś prezenty dla siebie.