DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Przyroda bez tajemnic.

Tym razem mamy coś dla miłośników przyrody. Dzięki tym zeszytom odkryliśmy mnóstwo jej tajemnic.

Odkrywcy Przyrody – Zeszyt z zadaniami i naklejkami.

Zeszyt w miękkiej okładce formatu A4. Pełen ciekawych i kolorowych zadań, z mnóstwem naklejek. Inspiruje, uczy i bawi. Motywuje do obserwacji przyrody. Zadania proste , łatwe i przyjemne. Labirynty, kolorowanki, wyklejanki. A nawet zadania w których potrzebne będą np skarby jesieni. A więc zeszyt w plecak i w drogę.

Dzień z przyrodą – 101 zadań inspirowanych naturą.

Z tym zeszytem będzie bardzo twórczo. Coś dla kreatywnych dzieciaków, które lubią taką formę spędzania czasu. Tu będziemy, kolorować, wyklejać, wycinać i sklejać. Od motyli po ślimaki. Poznamy tu ich życie od podszewki. Zeszyt zawiera mnóstwo inspiracji wprost z natury. Maska Lisa czy borsuka? A może dziś stworzymy karuzele ze zwierzętami nad łóżko dla młodszego rodzeństwa. Girlandy z kwiatów czy zwierzaków? Hmm trudne wybory, a może by tak stworzyć wszystko? Uwierzcie mi dzieci nie będą się nudzić. Debbie Powell zadbała o to by wiedze, i odkrywanie tajemnic przyrody uatrakcyjnić kreatywnymi pracami, które wspierać będą także motorykę ale i wyobraźnię naszych dzieci.

Jak zostać ogrodnikiem – zeszyt z zadaniami i naklejkami.

Ten zeszyt formatu A4 odkryje przed nami tajemnice nie jednego ogrodu, niejednej roślinki, owocu czy warzywa. Pokaże jak dbać i pielęgnować swój ogród by pięknie kwitł lub obrodził w pyszne warzywa i owoce. Podsunie także kilka pomysłów na własne domowe ogrodnicze doświadczenia. Może wyhodujecie jakąś roślinkę, tak jak my fasolkę <3 Autor: Clair Rossiter zadbała o to by dostarczyć dzieciom nie tylko mnóstwo wiedzy i zabawy ale by zachęcić je do poznawania tajemnic przyrody.

Mój pierwszy ogródek – zeszyt z zadaniami i naklejkami

Ten zeszyt formatu A4 zawiera mnóstwo zadań ale i naklejek. Zadania do kolorowania, wyklejania, rysowania, wszystko to by zagłębić się w tajemnice ogrodów, ogródków. Wszystko kolorowe, pięknie ilustrowane. Autorka Christine Pym, zapewni nam sporo zabawy ale i dostarczy sporo wiedzy.

Taki pakiet zapewni nam sporo zabawy. Zagwarantuje nam ogrom ciekawych prac kreatywnych. Idealny dla fascynatów przyrody i młodych odkrywców.

Leave a Reply

%d bloggers like this: