KONKURSY

Wiara w Magię Świąt, czyli wiadomość od samego Świętego Mikołaja <3 Niespodzianka dla wszystkich + KONKURS !!! -

Nadchodzi ten upragniony przez każde dziecko czas – Święta Bożego Narodzenia. Dla Każdego z nas są czymś innym, ale dla wszystkich dzieci jednym – Święty Mikołaj, choinka i prezenty <3 Odkąd pamiętam wiara w Świętego Mikołaja napełniała serce radością, i to to sprawiało że cieszyłam się na każde święta. Rodzice pielęgnowali ją we mnie, i to samo robię ja dla swoich dzieci. Wole by wierzyli w Świętego Mikołaja niżeli w świat wojen. Tu każdy z nas może mieć odmienne zdanie. Ja mam swój sposób by tą wiarę w dziecku, ta magię pielęgnować. Wiadomość od Świętego Mikołaja. Spersonalizowane wideo ze zdjęciami dzieci, gdzie Mikołaj wymienia ich imiona.  Dziś chciałam Wam pokazać jeden z takich filmów <3 Może pokusicie się o taki dla swojej pociechy <3

Jakiś czas temu natknęłam sie w internecie na stronę Winter24.eu. Przy okazji przeglądania oferty strony i składania zamówienia na wideo wspólnie przygotowaliśmy dla was niespodziankę <3

Na stronie można zamówić nie tylko Video, ale także list, dyplom czy kalendarz od Świętego mikołaja. same wspaniałości, które utrzymają dzieci w tej magii <3

Strona WINTER24.eu przygotowała dla Was niespodziankę. Przy użyciu kodu: winterTK obniżycie ceny produktów <3

Wideo życzenia – € 6.95 zamiast € 9.95
Pakiet Royal (z wideo życzeniami) – € 9.95 zamiast € 13.95
Pakiet Classic+ – € 6.95 zamiast € 8.95
Pakiet Classic – € 4.95 zamiast € 6.95
Pakiet Mini – € 3.95 zamiast € 5.95
Czyż nie Fantastycznie <3
My czekamy za swoim Pakietem Royal i jak tylko do nas trafi zaraz się pochwalimy. Z Video postanowiłam nie czekać i już je obejrzeliście. A że mam dla Was kolejna niespodziankę to z postem także czekać nie mogłam.
Zapraszamy Was na Konkurs w którym do wygrania jest dowolne Video od Świętego Mikołaja <3
Co należy zrobić?

Otóż należy:

 1. Być Fanem Winter24.eu na FB
 2. Być Fanem PrzedeWszystkimKobieta oraz na Instagramie Tylko.Kobieta
 3. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
 4. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
 5. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
 6. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
 7. Konkurs trwa od 22.11.2018 do 15.12.2018 do północy.
 8. Zwycięzca zgłasza się do mnie.
 9. Na zgłoszenie zwycięzcy czekam do 3 dni, następnie losuje kolejnego.

Postanowienia końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Życzę Wam miłej zabawy i liczę na spooorą frekwencję <3

WYNIKI !!!

 

Mam nadzieje że to wideo sprawi iż te Święta będą jeszcze bardziej magiczne, dzieci jeszcze bardziej uśmiechnięte <3 Wideo wygrywa Paula Ewunia <3 Serdecznie gratuluję i zapraszam na priv w celu odebrania nagrody <3 Pozostałym uczestnikom serdecznie gratuluję i zapraszam na trwające konkursy <3

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights