Dzieci,  Książka - To co kocham

Kredka czy woda? Przegląd kolorowanek od Harper Kids.

Kolorowanki z naszego domu nigdy nie znikną. Sama lubię tego typu rozrywkę. A u nas wieczory spędzamy często kolorując, zwłaszcza Nikodem. Jakie tym razem przygotowało Harper Kids?

Miś Paddington! Koloruj i naklejaj oraz Wodne kolorowanie.

Harper Kids od zawsze zachwyca cudnymi wydaniami kolorowanek, pełnymi znanych i lubianych postaci z kreskówek, animacji. Różne, przeróżne. Zachwycają różnorodnością. Jak choćby te dwie, do jednej wystarczy odrobina wody, pędzelek, choć nawet patyczek do uszu się sprawdzi by wydobyć barwy z czarno białych ilustracji. U nas to mazak który znalazł się w kolorowankach wodnych innej serii.

Kolorowanki opatrzone są krótkimi i ciekawymi historyjkami.

A wy co wolicie kredki czy wodę? Druga propozycja z Misiem Paddkingtonem to Koloruj i naklejaj, wersja z naklejkami, które mogą lecz nie muszą być wzorem do kolorowania. U nas taką samą popularnością cieszą się i te wodne i te do kolorowania kredkami. Tak samo moje szkraby lubią odzwierciedlać naklejki i jak i tworzyć własne kompozycje.

Cocomelon – Koloruj i naklejaj

Słynny bobas podbijający internet zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością po za Youtubem. I tak powstają bajki, książki i kolorowanki. Niko go uwielbia, lubi spędzać z nim czas przed Tv ale i kolorując.

Muminki. Koloruj i naklejaj.

Czy wy także tak bardzo jak ja lubicie Muminki? To sympatyczne stworki potrafiły wywołać uśmiech w dzieciństwie jak i teraz. Moje dzieci także je bardzo polubiły. Liliana uwielbia Małą Mi, a Niko włóczykija. Tymon Lubi mądrego Paszczaka.

A jakie kolorowanki lubią Wasze dzieci?

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x