Dzieci,  Książka - To co kocham

Kredka czy woda? Przegląd kolorowanek od Harper Kids.

Kolorowanki z naszego domu nigdy nie znikną. Sama lubię tego typu rozrywkę. A u nas wieczory spędzamy często kolorując, zwłaszcza Nikodem. Jakie tym razem przygotowało Harper Kids?

Miś Paddington! Koloruj i naklejaj oraz Wodne kolorowanie.

Harper Kids od zawsze zachwyca cudnymi wydaniami kolorowanek, pełnymi znanych i lubianych postaci z kreskówek, animacji. Różne, przeróżne. Zachwycają różnorodnością. Jak choćby te dwie, do jednej wystarczy odrobina wody, pędzelek, choć nawet patyczek do uszu się sprawdzi by wydobyć barwy z czarno białych ilustracji. U nas to mazak który znalazł się w kolorowankach wodnych innej serii.

Kolorowanki opatrzone są krótkimi i ciekawymi historyjkami.

A wy co wolicie kredki czy wodę? Druga propozycja z Misiem Paddkingtonem to Koloruj i naklejaj, wersja z naklejkami, które mogą lecz nie muszą być wzorem do kolorowania. U nas taką samą popularnością cieszą się i te wodne i te do kolorowania kredkami. Tak samo moje szkraby lubią odzwierciedlać naklejki i jak i tworzyć własne kompozycje.

Cocomelon – Koloruj i naklejaj

Słynny bobas podbijający internet zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością po za Youtubem. I tak powstają bajki, książki i kolorowanki. Niko go uwielbia, lubi spędzać z nim czas przed Tv ale i kolorując.

Muminki. Koloruj i naklejaj.

Czy wy także tak bardzo jak ja lubicie Muminki? To sympatyczne stworki potrafiły wywołać uśmiech w dzieciństwie jak i teraz. Moje dzieci także je bardzo polubiły. Liliana uwielbia Małą Mi, a Niko włóczykija. Tymon Lubi mądrego Paszczaka.

A jakie kolorowanki lubią Wasze dzieci?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights