Dzieci,  Książka - To co kocham

Przegląd kolorowanek dla dzieci od Harper Kids.

Jak spędzacie wolny czas? A może konkretniej jak wolny czas spędzają dzieci?Oczywiście gdy pogoda nie pozwala na szaleństwa na świeżym powietrzu? Czy u was też non stop słychać mamo nudzi mi się? U nas zawsze w takim momencie zwyciężają kolorowanki. Dzieci kolorują wszystkim co maja pod ręką, mazakami, kredkami, ołówkami, świecówkami, a nawet pastelami.

Dziś chcemy Wam przedstawić kilka ciekawych propozycji które pomogą wam zapewnić dziecku zajęcie, zajęcie które uspokaja, a także wspomaga koncentracje, uczy, i pobudza zdolności manualne, wzrokowo ruchowe. Przy następnej okazji pokażemy wam jak wykorzystujemy nasze kolorowanki, nie lądują w koszu, o nie.

Tym razem, dotarły do nas takie o to fantastyczne książeczki, jedne to kolorowanki z z naklejkami jako wzór. Oraz książeczki z zagadkami, oczywiście wszystkie z lubianymi i sympatycznymi, znanymi wszystkim dzieciom postaciami z bajek. Kilka nawet ja pamiętam z dzieciństwa.

Koloruj i naklejaj – Kucyki Pony czy Smerfy?

Seria koloruj i naklejają to książeczki które zawierają około 24 kolorowanki. Sympatyczni bohaterowie znanych i lubianych bajek czekają by nadać im barw. Pomogą nam w tym naklejki, Przyklejcie w odpowiednim miejscu a posłuży jako wzór. My ostatnio kolorowaliśmy z Pamięci wcześniej zapatrując się w bajkę, wygrywał ten kto pokolorował postać bezbłędnie <3 Świetna zabawa która ćwiczy spostrzegawczość. Książeczki formatu A4, Kolorowe obrazki możemy wykorzystać choćby do dekoracji pokoju. Naklejek jest znacznie więcej niżeli potrzeba, a przecież dzieci je uwielbiają i na bank znajdą dla nich odpowiednie miejsce <3

Zabawy i zadania z naklejkami – Smerfy czy Masza?

Kolejna ciekawa seria, która wciągnie dziecko to Zabawy i zadania z naklejkami. Seria uczy, ćwiczy nie tylko spostrzegawczość, ale i zdolności manualne. Pobudza wyobraźnie, to coś dla każdego kto lubi zagadki. Seria jak zwykle dopieszczona i opatrzona przez lubiane postaci. Do nas tym razem zawitały Smerfy i sympatyczna Masza. Książeczka to zbiór zadań na spostrzegawczość, ale i do kolorowania, musimy często wytężyć wzrok by znaleźć to o c o proszą i nadać barw kilku postaciom. Pomogą w tym naklejki, tych tu także co nie miara. Książeczka także w formacie A4. Pobudzą zdolności manualne, spostrzegawczość, koncentracje wzrokowo ruchową, ale i pobudzą wyobraźnie.

Czyż nie prezentują się znakomicie? Dzieci zachwyconą, uczą się tej sztuki i ćwiczą, a coraz częściej zasiada do nich mój przyszły przedszkolak, z czego bardzo się cieszę <3

Gorąco polecamy zabawy z kolorowankami, nas wyciszają, uspokajają co w tych nerwowych czasach jest wskazane.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights