Bambino,  Dzieci,  Książka - To co kocham

Kolorowanki, wyklejanki, nie tylko kredki idą w ruch.

Witamy Was ponownie kolorowankami, wyklejankami. Książeczki z tej serii od Harper Kids już zapewne znacie, i kilka tytułów już uu nas widzieliście. Tym razem rozgościły się nieco inne tytuły. Sami popatrzcie. Do tego mamy dla was nietypowy patent na kolorowanki, a być może wcale nie nietypowy, może już tak kombinujecie <3

Przy tej okazji pokażemy wam kilka propozycji od Harper Kids.

Mustang z Dzikiej Doliny czy Kucyki Pony? Kolorowanki królują u nas od dawna, ale ostatnio zamiast kredkami szukamy innych możliwości by nadać im kolor. Sami popatrzcie co jaki efekt dają flamastry, czy plastelina. Flamastry które wam pokaże nie przebijają, więc nie nadamy niechcianych barw kolorowankom z drugiej strony. Praca z plasteliną to dodatkowa praca dla małych rączek, ćwiczenia które pomogą nam wspierać im zdolności manualne Rozcierając ćwiczymy paluszki, małe elementy wymagają precyzji i koncentracji, takie ćwiczenia też się przydadzą.

Wykorzystaliśmy:

  • Plastelina Bambino – kwadratowa ale i także najnowsze Zwierzaki Uczniaki <3
  • Flamastry Jumbo od Bambino
  • Kredki ścieralne od Bambino
  • Flamastry ze stempelkami od Bambino

Pole do popisu dzięki Harper Kids na:

  • My Little Pony – 100 naklejek
  • My Little Pony – Koloruj i naklejaj
  • Mustang z Dzikiej Doliny – Koloruj i naklejaj
  • Mustang z Dzikiej Doliny – Zabawy i zadania z naklejkami.

W większości książeczek znajdziecie naklejki czyli coś co dzieci uwielbiają. Nie od dziś wiadomo ze takie książeczki z zadaniami aktywizują, wspierają, i rozbudzają wyobraźnię. Kolorowanki wspierają nasze dzieci i rozbudzają ich zdolności manualne, plastyczne.

Sami popatrzcie <3

Tym razem Mustang z Dzikiej Doliny wraz z Kucykami Pon na tapecie. sporo ciekawostek, naklejek, i kolorowanek, a jeśli kolorowanki to mamy patent na nudę.

A jeśli już kolorowanie to wybierajmy dobre polskie produkty, tak jak u nas Bambino, w dodatku w nowej szacie graficznej Zwierzaki Uczniaki. Kredki w kolorowaniu się sprawdzają, ale Lila ostatnio szaleje z mazakami lub nawet plasteliną.

Gorąco polecamy takie eksperymenty, może na następny raz będą farby i bibuła, kto wie <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights