Dzieci,  Książka - To co kocham

Straszne Historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem.

Jak przystało na straszny Halloweenowy wieczór, lektura też musi mieć dreszczyk. Takie są Opowieści z dreszczykiem od Harper Kids.U nas to już 3 pozycja z serii. Tym razem strasznymi historiami uraczy nas sympatyczna Masza.

Tytuł: Straszne historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem

Autor: Beata Żmichowska

Wydawnictwo HarperKids

Seria Opowieści z dreszczykiem

Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2021

Ilość stron: 128

Książka to 9 historii z dreszczykiem, opowiadanych przez uroczą, sympatyczną Maszę. Czy opowieści z dreszczykiem, muszą być straszne? Niekoniecznie. W humorystyczny sposób autorka ukazuje typowe strachy dzieci, Strach przed młodszą siostrą, przed szkołą, przed występami czy też potworami. Historie choć z dreszczykiem, uczą dzieci jak radzić sobie ze strachem.

Zabawne, okraszone cudnymi ilustracjami i często trafnymi rozwiązaniami. w dodatku opowiadane przez lubianą bohaterkę. Sama książka zaś została napisana na podstawie serialu, którego akurat my nie mieliśmy okazji obejrzeć, czas nadrobić straty. Tymczasem zagłębiamy się w lekturę, tego hallowenowego wieczorka.

To nie jedyna książka z serii u nas mogliście poczytać już także :

Same okładki są fantastyczne i przyciągają uwagę. Sztywne, wytrzymałe i w dodatku świecą w ciemności, czyż to nie fantastyczna sprawa. Moje dzieci są nimi zachwycone i Wam także je gorąco polecamy, zwłaszcza jeśli macie w domu małego stracholudka, być może znajdzie tu receptę na swego stracha? Kto wie?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights