Dzieci,  Książka - To co kocham

Straszne Historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem.

Jak przystało na straszny Halloweenowy wieczór, lektura też musi mieć dreszczyk. Takie są Opowieści z dreszczykiem od Harper Kids.U nas to już 3 pozycja z serii. Tym razem strasznymi historiami uraczy nas sympatyczna Masza.

Tytuł: Straszne historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem

Autor: Beata Żmichowska

Wydawnictwo HarperKids

Seria Opowieści z dreszczykiem

Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2021

Ilość stron: 128

Książka to 9 historii z dreszczykiem, opowiadanych przez uroczą, sympatyczną Maszę. Czy opowieści z dreszczykiem, muszą być straszne? Niekoniecznie. W humorystyczny sposób autorka ukazuje typowe strachy dzieci, Strach przed młodszą siostrą, przed szkołą, przed występami czy też potworami. Historie choć z dreszczykiem, uczą dzieci jak radzić sobie ze strachem.

Zabawne, okraszone cudnymi ilustracjami i często trafnymi rozwiązaniami. w dodatku opowiadane przez lubianą bohaterkę. Sama książka zaś została napisana na podstawie serialu, którego akurat my nie mieliśmy okazji obejrzeć, czas nadrobić straty. Tymczasem zagłębiamy się w lekturę, tego hallowenowego wieczorka.

To nie jedyna książka z serii u nas mogliście poczytać już także :

Same okładki są fantastyczne i przyciągają uwagę. Sztywne, wytrzymałe i w dodatku świecą w ciemności, czyż to nie fantastyczna sprawa. Moje dzieci są nimi zachwycone i Wam także je gorąco polecamy, zwłaszcza jeśli macie w domu małego stracholudka, być może znajdzie tu receptę na swego stracha? Kto wie?

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x