Dzieci,  Książka - To co kocham

Pierwsze bajeczki. Akademia Mądrego Dziecka.

Nie wiem jak was ale ja ogromnie ciesze się gdy dziecko sięga po książki. Niko nie jest tu wyjątkiem. Uwielbia książeczki, kilka z jego biblioteczki mieliście okazje już zobaczyć. Dziś pokażemy Wam kolejne nowości <3

Pierwsze bajeczki to kolejna podseria Akademii Mądrego Dziecka. Te kartonowe książeczki zawierają coś o co trudno w innych bajkach. Mianowicie ruchome elementy. Po za ciekawa historią są piękne ilustracje których elementy są ruchome, dziecko może nimi dowolnie poruszać co daje ciekawy efekt, jak chociażby wynurzanie się pingwinka ze skorupy jaja czy skaczącego kotka.

Dzień dobry kotku.

Ta książeczka ukazuje dzień z życia kociej mamy i jej kociąt, począwszy od pobudki po kocie szaleństwa w domu i na dworze. Gonitwy za ptakami czy zabawy kłębkiem wełny. Książeczki zawierają prosty i ciekawy tekst który nie męczy dzieci ale pokazuje ciekawe etapy z ich życia. Z ich pomocą dowie się nawet rzeczy o których nie musiało mieć pojęcia.

Dzień dobry pingwinku.

Z kolei ta książeczka ukazuje nam świat pingwinów. Zwierząt których nie zobaczą w wiejskim gospodarstwie domowym, ale za to jak sympatycznych. Ukazuje jak rodzi się pingwinek, oraz tego jak uczy się podstawowych umiejętności które przydadzą mu się potem w życiu. Ciekawa historyjka, opatrzona pięknymi ilustracjami które także dzięki ruchomym elementom, jeszcze bardziej zaciekawią dziecko.

Czyż nie są fantastyczne? Te niepozorne kartonowe karteczki posiadają naprawdę sztywne okładki, a te jeszcze podwójnie sztywne strony. Wielkość idealna dla dziecka takiego jak Niko. Z tej podserii znajdziecie także inne niż prezentowane przez nas tytuły.

Gorąco polecamy i dziękujemy Wydawnictwu Harper Kids <3

https://egmont.pl/seria/PIERWSZE-BAJECZKI,s,22474753

2 komentarze

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: