Dzieci,  Książka - To co kocham

Pierwsze bajeczki. Akademia Mądrego Dziecka.

Nie wiem jak was ale ja ogromnie ciesze się gdy dziecko sięga po książki. Niko nie jest tu wyjątkiem. Uwielbia książeczki, kilka z jego biblioteczki mieliście okazje już zobaczyć. Dziś pokażemy Wam kolejne nowości <3

Pierwsze bajeczki to kolejna podseria Akademii Mądrego Dziecka. Te kartonowe książeczki zawierają coś o co trudno w innych bajkach. Mianowicie ruchome elementy. Po za ciekawa historią są piękne ilustracje których elementy są ruchome, dziecko może nimi dowolnie poruszać co daje ciekawy efekt, jak chociażby wynurzanie się pingwinka ze skorupy jaja czy skaczącego kotka.

Dzień dobry kotku.

Ta książeczka ukazuje dzień z życia kociej mamy i jej kociąt, począwszy od pobudki po kocie szaleństwa w domu i na dworze. Gonitwy za ptakami czy zabawy kłębkiem wełny. Książeczki zawierają prosty i ciekawy tekst który nie męczy dzieci ale pokazuje ciekawe etapy z ich życia. Z ich pomocą dowie się nawet rzeczy o których nie musiało mieć pojęcia.

Dzień dobry pingwinku.

Z kolei ta książeczka ukazuje nam świat pingwinów. Zwierząt których nie zobaczą w wiejskim gospodarstwie domowym, ale za to jak sympatycznych. Ukazuje jak rodzi się pingwinek, oraz tego jak uczy się podstawowych umiejętności które przydadzą mu się potem w życiu. Ciekawa historyjka, opatrzona pięknymi ilustracjami które także dzięki ruchomym elementom, jeszcze bardziej zaciekawią dziecko.

Czyż nie są fantastyczne? Te niepozorne kartonowe karteczki posiadają naprawdę sztywne okładki, a te jeszcze podwójnie sztywne strony. Wielkość idealna dla dziecka takiego jak Niko. Z tej podserii znajdziecie także inne niż prezentowane przez nas tytuły.

Gorąco polecamy i dziękujemy Wydawnictwu Harper Kids <3

https://egmont.pl/seria/PIERWSZE-BAJECZKI,s,22474753
Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights