Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Gotowi do nauki? Psi Patrol uczy i bawi.

Gotowi do nauki. To już kolejny numer z serii który umila nam wieczory w te zimowe ferie. Jest to magazyn w ciekawy sposób wspierający dzieci w nauce. Z ulubionymi postaciami z bajki Psi Patrol uczy i bawi. Znajdują się tu strony gdzie dziecko uczy się pisać, rysować. Mnóstwo łamigłówek które uczą dzieci spostrzegawczości i nie tylko.

W tym numerze, numerze 9 poznamy literkę P oraz R, a także liczbę 11. Pisownia to bardzo ważna umiejętność, a ten magazyn świetnie się sprawdza jako zachęta do nauki pisania i poznawania liczb czy alfabetu. Rubble zabierze nas na plażę i pokaże jakie dzieła potrafi tworzyć z piasku. Zuma zaś pokaże nam ocean i piękne ryby, która z nich nie ma pary? Marshal zgubił gdzieś kolory, musimy nadać mu je od nowa.W tym numerze czekać nas będzie także zimowa historia. Zimowa Akcja. To historia w której widzimy naszych psich bohaterów w akcji. Tym razem atak zimy dał się we znaki wszystkim. Pani burmistrz w zaspie, pociąg który utknął w połowie drogi. Jednak nasza brygada spisał się jak zwykle na medal. Na samym końcu czas na naukę godzin, i znajomości zegara. Jak to u was było?

W książce jak zwykle znajdziemy karty. Pomocne nam będą do nauki, do gry, do rozwiązywania łamigłówek znajdujących się w książce. My zbieramy i wam też serdecznie polecamy.

Za kolejne przygody z Psim Patrolem dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights