Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Gotowi do nauki? Psi Patrol uczy i bawi.

Gotowi do nauki. To już kolejny numer z serii który umila nam wieczory w te zimowe ferie. Jest to magazyn w ciekawy sposób wspierający dzieci w nauce. Z ulubionymi postaciami z bajki Psi Patrol uczy i bawi. Znajdują się tu strony gdzie dziecko uczy się pisać, rysować. Mnóstwo łamigłówek które uczą dzieci spostrzegawczości i nie tylko.

W tym numerze, numerze 9 poznamy literkę P oraz R, a także liczbę 11. Pisownia to bardzo ważna umiejętność, a ten magazyn świetnie się sprawdza jako zachęta do nauki pisania i poznawania liczb czy alfabetu. Rubble zabierze nas na plażę i pokaże jakie dzieła potrafi tworzyć z piasku. Zuma zaś pokaże nam ocean i piękne ryby, która z nich nie ma pary? Marshal zgubił gdzieś kolory, musimy nadać mu je od nowa.W tym numerze czekać nas będzie także zimowa historia. Zimowa Akcja. To historia w której widzimy naszych psich bohaterów w akcji. Tym razem atak zimy dał się we znaki wszystkim. Pani burmistrz w zaspie, pociąg który utknął w połowie drogi. Jednak nasza brygada spisał się jak zwykle na medal. Na samym końcu czas na naukę godzin, i znajomości zegara. Jak to u was było?

W książce jak zwykle znajdziemy karty. Pomocne nam będą do nauki, do gry, do rozwiązywania łamigłówek znajdujących się w książce. My zbieramy i wam też serdecznie polecamy.

Za kolejne przygody z Psim Patrolem dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x