Dzieci

Gotowi do nauki ! Nauka z Psim Patrolem od Wydawnictwa Media Service Zawada.

Jak początek roku szkolnego? U jednych zapewne lepiej u innych gorzej, jedne dzieci bardziej inne mniej, garną się do nauki. A ja dziś przychodzę do Was z fajną propozycją od Wydawnictwa Media Service Zawada.

Będzie to nie lada gratka dla fanów Psiego Patrolu. Otóż wydawnictwo przygotowało aż 16 kolorowych książeczek z ulubionymi bohaterami. Psiego Patrolu. A w nich rysowanie po szlaczkach, pisanie literek i cyferek. Do tego szereg zagadek matematycznych i nie tylko. Wszystko tak skonstruowane by umilić dziecku wolny czas i do tego czegoś nauczyć. Fantastyczna kolorowa seria. Dzieci poznają alfabet, cyfry, kolory, kształty i przyrodę. Seria i dla starszych i młodszych dzieci które dopiero zaczynają przygodę z nauką. Starsze dzieci za to dzięki nim mogą swoją wiedzę poszerzać i utrwalać.

Do tego w każdym numerze, który ukazywał będzie się co 2 tygodnie znajdziemy karty, karty do różnych popularnych gier <3

Między innymi Domino, Memory, Karty edukacyjne, Karty do Piotrusia, Karty układanki, karty do gry w Znajdź Parę, oraz karty niespodzianki. Oczywiście nie wszystkie naraz. Systematycznie będzie po kilka dołączanych do kolejnych numerów. Z numerem 3 znajdziemy pudełka do przechowywania kart. Nie wiem jak wy ale mu uwielbiamy gry karciane. Nie wiem który zestaw Memory będzie u nas na półce. Więc kto ma w domku małego maniaka Psiego Patrolu? Jak Wam się podoba kolejna propozycja od Media service Zawada? Którego z Bohaterów wasza pociecha lubi najbardziej?

Sky? Zuma? Chase? Rocky? Rubble? Marshall? Z którym z nich chciałoby spędzić choć jeden dzień. Dzięki tej serii mamy ich w domu na co dzień. Historyjki, gry i zabawy z ich udziałem. Rewelacja, prawda? Chyba każdy fan tej bajki ucieszy się z tego wydania.

Za taką dawkę zabawy, gier, edukacji, historyjek z życia Psiego Patrolu dziękujemy Wydawnictwu MSZ.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x