Dzieci

Media Service Zawada – By wieczory nie były nudne.

Dziś wraz z Lilą chciałyśmy Wam pokazać kolejne propozycje Media Service Zawada. Wieczory spędzamy albo grając, czytając, tworząc lub przy właśnie takich kolorowych magazynach. Dziś na tapecie mamy lubianą Świnkę Peppe oraz kolejna część z kolekcji .

W tej książeczce Peppa zabawi nas mnóstwem zagadek, łamigłówek, znajdzie się także coś do kolorowania, a także naklejki <3

Tym razem książeczka poświęcona jest książkom, wszystkie łamigłówki, labirynty czy inne zagadki dotycz książek. W Kocham książki, będziemy je liczyć ii ich szukać, oczywiście wszystko z Peppą i jej rodzinką <3

Trzeba będzie czasem coś pokolorować oraz nakleić w odpowiednie miejsca kolorowe naklejki a tych trochę tu jest.

Kolejna propozycją na jesienny wieczór będzie Psi Patrol – Gotowi do nauki część 5 <3

Po za za fantastycznymi zagadkami które będą uczyć nas liczenia, pisania, oraz spostrzegawczości, ćwiczyć będziemy pisownię literek. dzielnie wspierać nas w tym będą bohaterowie z Psiego Patrolu. Jak zwykle w serii Gotowi do nauki znajdziemy kolejna partię kart do kolekcji. Po uzbieraniu całej kolekcji będziemy mogli grać w domino, memory, uczyć się lub układać. Uwielbiamy karciane gry a wy?

Takie wieczorki lubimy. Dziękujemy:

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights