Dzieci

Shimer i Shine. Coś dla fanek tych dżinów bliźniaczek ma Media Service Zawada.

Kto ma w domku małe fanki, lub fanów tych cudnych bliźniaczek? Shimmer i Shine to siostry, dżiny. Uwielbiają swoje magiczne zdolności mimo iż często wprowadzają ich w nie małe kłopoty choć teoretycznie miały je z nich wydostać. Te cudne bliźniaczki pojawiają się zawsze gdy pewna dziewczynka Leah tego zapragnie. Zawsze pomagają jej w tarapatach.

Od jakiegoś czasu te cudne dżiny są bohaterkami jednego z magazynów kolorowych dla dzieci od Media Service Zawada. W pierwszym numerze na 2020 rok czeka nas mnóstwo przygód wraz z Shimmer i Shine.

Tym razem Leah pisze list do samego Świętego Mikołaja. Na prośbę Zaca ma wysłać także jego list, jednak zapomina. Na ratunek przybywają dżiny. Pragnąc spełnić życzenie Leah. Ich życzenie tym razem wysyła je na Biegun północny. Mają okazję osobiście doręczyć list, oraz poznać Świętego Mikołaja i fabrykę…Co je jeszcze czeka? To musielibyście sami sprawdzić.

W numerze znajdzie się również mnóstwo świątecznych zgadywanek. Cudny plakat do powieszenia nad łóżkiem lub przy biurku.Kolorowanki i gra to miły dodatek, który zagwarantuje nam miłą zabawę. Ale nie tylko to sprawi pociechom mega radość. Do magazynu dołączone są super gadżety w sam raz dla małej modnisi. Cudna bransoleta z pięknymi dużymi kamieniami, w różowym kolorze. Piękny dodatek dla każdej modnisi. Kolejnym dodatkiem to śliczna latarka zwieńczona kryształem, imitująca różdżkę.

Za ogrom przygód z Shimmer i Shine i extra dodatki dziękujemy Wydawnictwu Media Service zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights