Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Bo Minecraft to nie tylko gra! Nowości od Egmont.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy rewelacyjną przesyłkę od Egmont. Coś dla fanów Minecrafta. Wiecie że mam już jednego maniaka tej gry w domu i już rośnie mi kolejny. Jednak Syn uświadomił mi że Minecraft to nie tylko GRA. – Mamo! Minecraft to przygoda! Nie muszę mieć do niej komputera! Oświadczył mi Tymon. I w sumie zagłębiając się w te nowości to miał rację. Każda z książek które dziś pokażemy to zupełnie inna bajka. Dla każdego coś dobrego.

Na pierwszy ogień coś dla fanów komiksów.

KOMIKS – Minecraft. Tom 1

Czeka nas kolejna przygoda z paczka przyjaciół, z którymi znów odwiedzimy świat Minecrafta. Z czym będziemy musieli się tym razem zmierzyć? Każda przygoda to moc doświadczeń, w każdej poznajemy coraz to nowsze zakątki podstawowego świata. Poznamy coraz to nowsze postacie, jedne przyjazne, drugie mniej. Czeka nas wiele okazji by nauczyć się jak przetrwać w tym pikselowym świecie. Czasem będzie to naprawdę trudne. Aby przetrwać trzeba będzie zmierzyć się z pradziwymi potworami, by tylko ocalić świat. Tym razem będziemy musieli wraz z Tylerem, Evanem, Candace, Tobim i Grace stawić czoła Smokowi Kresu! Czy im się to uda? Co będą musieli zrobić by go pokonać, ile czeka ich po drodze?Czy podołają? Nie zdradzimy! Powiem jednak że ta historia jak każda inna wciągnie nie tylko wasze dzieci. czyta się ją szybko. Komiksowe wydanie, to ogrom obrazu i nie wiele tekstu. Dzieje się tu sporo, a wszystko jest tak proste. Łatwe i zrozumiałe. Ilustracje wykonania Sarah Graley. Przejrzyste i uprzyjemniają cała przygodę. Jedyny mankament to miękka strona, może dlatego że jeśli chodzi o komiksy także stawiamy na twarde okładki. Jednak cała historia sprawia że staje się to mniej istotne. Jeśli więc macie w domu maniaka Minecrafta oraz komiksów, to mamy patent na połączenie tych pasji. Gorąco polecamy.

Minecraft. Zwierzęta. Album przygód z naklejkami

Kolejna propozycja od Egmont to Album pełen naklejek i zadań do ich wykorzystania. Spory format, w miękkiej okładce. 32 strony i aż 500 naklejek do wykorzystania. Które dziecko nielubi naklejek? Chyba nie ma takiego. Te zadania to swego rodzaju misje. Można pomóc genialnemu naukowcowi Monty’emu przewieźć kurczaka i lisa przez rzekę. A jeśli kiedyś zechcemy zafarbować stado owiec to tu znajdziemy podpowiedź jak to zrobić. Ten album to nie tylko rozrywka. Ale poznamy tu kolejne szczegóły świata Minecraft. Poznamy świat zwierząt z najróżniejszych biomów. ta książka mimo iż jest to tematyczny Album na podstawie ulubionej gry także uczy. Zadania i ich rozwiązywanie. To wszystko uczy czytania ze zrozumieniem. Wszystko kolorowe nie odbiegające od znanego nam świata Minecraft. Zadani anie są trudne, a język łatwy i zrozumiały dla każdego fana.

Kolejna z naszych propozycji dla fanów Minecrafta i paczki to kolejny poradnik.

Minecraft. Podręcznik przetrwania w Minecrafcie.

Jest to zaktualizowane i rozszerzone wydanie Podręcznika podboju Minecrafta. Kolejny podręcznik stworzony przez twórców gry jest wsparciem dla wielu graczy. Świat Minecrafta odkryje swoje kolejne tajemnice. Mali fani poznają nowe rodzaje biomów oraz charakterystyczne, naturalne dla nich budowle. Ponadto nauczą się rozróżniać rodzaje mobów. Przetrwanie pierwszych dni w grze w cale nie jest takie łatwe. Takie podręczniki zdecydowanie to ułatwiają, i to nie tylko najmłodszym fanom. Wiedza o surowcach, o tym jak założyć farmę czy wygrać walkę okażą się niezbędne. dlatego te podręczniki mogą okazać się bardzo przydatne. Tymon Studiuje już kolejny z serii, najpierw traktuje to jako lekturę, następnie zasiada do komputera i przekłada tą wiedzę na praktykę.

Jak widać rośnie mi kolejny fan. A książki rewelacyjne więc się nie dziwie. Mam tylko nadzieje że pochłoną go bardziej książki niż sama komputerowa gra 😉

O książkach Minecraft mogliście już u nas poczytać:

Za tyle nowości i mega rozrywkę dziękujemy wydawnictwu Egmont.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights