Dzieci,  Książka - To co kocham

Czarolina. Pewnego dnia zostanę fantastykolożką.

Czarolina to kolejny komiks który zagościł na półce mojej Liliany. Zarówno Wisienka jak i Czarolina skradły jej serce.

Czarolina to kolejna dziewczynka, która swoimi przygodami zachęca Lilianę do lektury i zagłębiania się w kolejne historie.

Czarolina do dość tajemnicza, a zarazem sympatyczna bohaterka, której nie da się nie lubić. Fascynuje się zwierzętami, jednak nie tylko tymi zwykłymi, szczególną uwagę przywiązuje do tych mitycznych, fantastycznych. Stwory te będziemy mieli okazję podziwiać na stronach komiksu. Sama okładka zachwyca tymi stworami, i wprowadza w magiczny świat.

Korzystając z letnich wakacji Czarolina zapisuje się na kurs dzięki któremu chce poszerzyć i tak już sporą wiedzę o fascynujących ja zwierzętach. Sami prowadzący, jak i sama wyspa Vorn, osnuci są lekką dozą tajemnicy. Dziewczynka nawiązuje nowe znajomości, gdyż na ten sam kurs uczęszcza kilkoro jej rówieśników. Przyjaźnie zacieśniają się, gdy znika jedna z uczestniczek, potem kolejne zniknięcia zaczynają napawać lękiem, a mityczne stwory dają o sobie znać. Powiem Wam tyle, że z ogromnym podekscytowaniem Czarolina, wraz z koleżankami wszczyna śledztwo. Tajemnice, które odkryją przyniosą nowe, a Czarolina dowie się co nie co o sobie… Nie mogę Wam zbyt wiele zdradzić, ale będzie się działo i działo.

Historia jest bardzo ciekawa, wątek magicznych, jakże fantastycznych stworzeń z których jedne uzdrawiają, inne zmieniają się w inne giga potwory tylko podsyca całą fabułę. Wszystko spójne i ogromnie wciąga w nurt przygód. Kolorowe strony, cudne ilustracje Paola Antista. Wszystko gwarantuje nam dobrą zabawę i mega przeżycia. Ten fantastyczny świat, mega zagadka i śledczy wątek sprawia, że zechcemy więcej. Autor zadbał o to by czytelnik się nie nudził, i tak było. Otwarte zakończenie tego tomu, już napawa nadzieje na kontynuacje i tej już nie mogę się doczekać. Co przyniesie nowego?

Już nie mogę się doczekać, kolejny komiks którym jesteśmy oczarowane, i sama nie wiem która z nas bardziej, ja czy Liliana. Gorąco polecamy wam tą lekturę, i z nie cierpliwością czekamy na drugi tom.

Dziękujemy:

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights