Bambino,  DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Nasz patent na pakowanie prezentów.

Jeśli mamy w domu kilka pudełek, kolorowe serwetki i klej, plus wstążkę, to pakowanie prezentów nie powinno być już problemem. Nie musimy biegać po sklepach i szukać pudełek czy torebek. wystarczy zasiąść z dziećmi i wykorzystać wymienione przedmioty. Warto by klej był dobry, u nas to Bambino introligatorski.

Zbędne kawałki serwetki po prostu odcinamy. A oklejone pudełka możemy dodatkowo zabezpieczyć smarując je cienką warstwą kleju intorligatorskiego, utwardzi on wszystko, choć nie jest to konieczne.

Szybko i jaki efekt. Jak Wam się podoba?

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights