Bambino,  DIY,  Dzieci

Jesienna girlanda akwarelą malowana.

Jesień jeszcze trwa i choć zbliża się sezon świąteczny kojarzony bardziej z zimą, my postanowiliśmy stworzyć jeszcze jesienną girlandę. Letnie, schowaliśmy na dnie szuflady. Liście i pióra to motyw girland jakie powstały.

Co było nam potrzebne do stworzenia girlandy?

  • biały papier może być blok rysunkowy lub papier ksero. U nas to blok Bambino
  • Farby akwarelowe – U nas to Bambino
  • pędzle – u nas to Bambino
  • nożyczki – u nas to Bambino
  • sznurek
  • zszywacz

Jeśli nie macie zdolności w kierunku rysowania. Liście możecie wydrukować w kilku egzemplarzach tak jak zrobiliśmy to my, z piórami zrobiliśmy tak samo.

Liście, malujemy w iście jesiennych barwach. Pióra zaś otrzymały kolory błękitu, różu, fioletu. Warto by były malowane z obu stron. Zatem jeśli jedna wyschnie, to samo robimy z drugiej. Teraz musi wszystko dokładnie wyschnąć.

Następnie wszystko wycinamy dokładnie. Czas teraz zamocować liście i pióra na sznurku. Możemy je przykleić, możemy użyć igły i nici, my postanowiliśmy użyć zszywacza.

Gotowe:

Cas by zawisły w oknach.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights