Dzieci,  Książka - To co kocham

Czarolina. Tajemnica mojego pochodzenia.

To już 3 tom z serii fantastycznego komiksu o sympatycznej Czarolinie która Próbuje rozwikłać zagadkę o swojej przeszłości i swoim pochodzeniu. Dzieje się w o nietypowym miejscu, gdzie Czarolina uczy się kryptozoologii, czyli nauki o mitycznych, legendarnych, magicznych stworzeniach które wciąż może ujrzeć, uczuć się o nich i o nie dbać na wyspie Vorn wraz z grupą przyjaciół i Profesorem. Tak! Akcja nadal toczy się w tym magicznym miejscu.

Wydawnictwo:Egmont Polska Sp. z o.o.
Data premiery:2021-04-21
Seria:Czarolina
Liczba stron:48

Choć w poprzednia część zakończyła się powodzeniem w odkryciu kim był winowajca tajemniczych przemian w szklane posągi to jednak na tym nie koniec. Alcyd zniknął, a Merod wciąż tkwi zaklęty w posąg. Atmosfera w grupie zagęszcza się znacznie, pojawia się coraz więcej nieporozumień i brak zaufania, a przecież muszą odnaleźć Alcyda i odczarować Meroda. Przeszłość Czaroliny choć wciąż nie odkryta, wydaje się być na wyciągniecie ręki. Tymbardziej, że zaczyna ona dostrzegać postać, którą widzi tylko ona. Kiedy i jak znajdą odpowiedzi na pytania i sposób na odczarowanie kolegi? Kto wie może pomoże lub przeszkadza im ta tajemnicza postać? Co czeka Czarolinę w kolejnym Tomie, bo na ten czekamy z niecierpliwością, nie wiem. Wiem że na bank się nie zawiodę, to chyba nie możliwe.

Komiks wciągnął zarówno mnie jak i Lilę w pełen magii świat nie tylko serwując dobrą historię, pełną tajemnic, zagadek, ale i sympatyczną bohaterką i pięknymi ilustracjami które ten bajeczny magiczny świat ukazują nam bardzo dokładnie. Wszystko jak zwykle dopracowane tak by budzić jeszcze większy niedosyt, i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejny Tom

A wam co podoba się najbardziej? Fabuła, Ilustracja?

TOM 1 –

TOM 2 –

Dziękujemy i czekamy na kolejny Tom.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights