Dzieci,  Książka - To co kocham

Czarolina. Tajemnica mojego pochodzenia.

To już 3 tom z serii fantastycznego komiksu o sympatycznej Czarolinie która Próbuje rozwikłać zagadkę o swojej przeszłości i swoim pochodzeniu. Dzieje się w o nietypowym miejscu, gdzie Czarolina uczy się kryptozoologii, czyli nauki o mitycznych, legendarnych, magicznych stworzeniach które wciąż może ujrzeć, uczuć się o nich i o nie dbać na wyspie Vorn wraz z grupą przyjaciół i Profesorem. Tak! Akcja nadal toczy się w tym magicznym miejscu.

Wydawnictwo:Egmont Polska Sp. z o.o.
Data premiery:2021-04-21
Seria:Czarolina
Liczba stron:48

Choć w poprzednia część zakończyła się powodzeniem w odkryciu kim był winowajca tajemniczych przemian w szklane posągi to jednak na tym nie koniec. Alcyd zniknął, a Merod wciąż tkwi zaklęty w posąg. Atmosfera w grupie zagęszcza się znacznie, pojawia się coraz więcej nieporozumień i brak zaufania, a przecież muszą odnaleźć Alcyda i odczarować Meroda. Przeszłość Czaroliny choć wciąż nie odkryta, wydaje się być na wyciągniecie ręki. Tymbardziej, że zaczyna ona dostrzegać postać, którą widzi tylko ona. Kiedy i jak znajdą odpowiedzi na pytania i sposób na odczarowanie kolegi? Kto wie może pomoże lub przeszkadza im ta tajemnicza postać? Co czeka Czarolinę w kolejnym Tomie, bo na ten czekamy z niecierpliwością, nie wiem. Wiem że na bank się nie zawiodę, to chyba nie możliwe.

Komiks wciągnął zarówno mnie jak i Lilę w pełen magii świat nie tylko serwując dobrą historię, pełną tajemnic, zagadek, ale i sympatyczną bohaterką i pięknymi ilustracjami które ten bajeczny magiczny świat ukazują nam bardzo dokładnie. Wszystko jak zwykle dopracowane tak by budzić jeszcze większy niedosyt, i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejny Tom

A wam co podoba się najbardziej? Fabuła, Ilustracja?

TOM 1 –

TOM 2 –

Dziękujemy i czekamy na kolejny Tom.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: