Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Wyjątkowy prezent Świętego Mikołaja <3 Święta z Wydawnictwem Wilga.

A czy wy pamiętaliście w te Święta o upominku dla Świętego Mikołaja? Święta to czas wyjątkowy, staramy się spędzić go w trybie Slow, z rodziną w gronie najbliższych. To czas prezentów, obdarowywania się na wzajem. Do nas dotarł fantastyczny upominek od Wydawnictw Wilga. Fantastyczna książeczka, w iście świątecznym klimacie.

Historia Wigilijna, małej słodkiej Zuzi. Choć zapewne każde dziecko o tym marzy. Spełniło się jej marzenie, o wyprawie na biegun w towarzystwie samego Świętego Mikołaja. Cudna kolorowa opowieść, o marzeniach dzieci, o ich pięknej wyobraźni.

Dzieci marzą, listy piszą takie jak ten Zuzi z książki, noc na Biegunie północnym, zwiedzanie fabryki, spotkania z Elfami, pakowanie prezentów i kakao z Mikołajem i Mikołajowa. Mogło by się zdawać ze to sen, jednak gdy Zuzia się budzi znajduje coś co jeszcze bardziej jej wiarę pogłębia, prezent. a w nim magiczna kula śnieżna, a w niej ludziki, lecz nie byle jakie. To sama ona, z Mikołajem i Elfami.

Piękna historia dla dzieci, która bawi, uczy, wprowadza w fantastyczny Świąteczny klimat. Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam te świąteczna Magię, i staram się ją pogłębiać, i zakorzeniać w dzieciach. Książka towarzyszyła nam całe święta. Ta piękna rymowana historia, i same cudne ilustracje. Jednak książka ma w sobie jeszcze coś fantastycznego, tajemnicze okienka, które dzieci z radością odkrywają, kryją się tam tam zabawki skryte w prezentach, Mikołaj za zasłoną, czy krzątające się Elfy za drzwiami chaty Mikołaja.

Do tego fantastyczna kula śnieżna, która wstaje przy otwarciu ostatniej strony, 3 ilustracje, wstające do pionu tworzą piękny efekt. A wasze dzieci o czym marzą?O czym śnią w noc przed Świętami?

Moje dzieci oczarowane. Magia Świąt w całej okazałości.

Za tyle Magii w te święta dziękujemy wydawnictwu Wilga.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x