KONKURSY

Nie wyrzucaj – napraw! Wygraj Zestaw supermocnych klejów. ROZDANIE !!! – WYNIKI !!!

W myśl zasady Napraw – nie wyrzucaj! Ruszamy dziś z mega rozdaniem. Dzięki super sponsorom do wygrania będzie zestaw supermocnych klejów do różnych powierzchni i materiałów. Dzięki nim będziemy mogli naprawić to co da się uratować lub nadać drugie życie przedmiotom które nie zachwycają.

Sami zobaczcie co na was czeka:

ROZDANIE !!!

Otóż warunki są bardzo proste:

Facebook:

 1. Polub Fan Page sponsorów na FB na FB – Scann.R oraz Blu Tack Kreatywnie a także Tierra Group
 2. Miło mi będzie jeśli zostawisz like także u mnie 😉 Tutaj.
 3. Udostępnij Plakat konkursowy na swojej osi czasu  – Publicznie !!! Plakat dostępny Tutaj.
 4. W komentarzu pod postem konkursowym wyraź chęć udziału w rozdaniu.
 5. Zaproś w komentarzu pod postem konkursowym TUTAJ, znajomych im więcej tym lepiej.
 6. Czekaj na wyniki.
 7. Konkurs trwa : 9.10.2020 do 30.10.2020.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania, z dokładnym sprawdzeniem spełnienia warunków. Nagrodę wysyła sponsor konkursu. Sponsorem, ani organizatorem konkursu nie jest platforma FACEBOOK. Nie ponosi ona za konkurs żadnej odpowiedzialności.

Postanowienia Końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Wyniki !!!

Mam nadzieje że wybaczycie mi ten poślizg w wynikach, ale wreszcie są. <3

Otóż w drodze losowania nagroda trafia do osoby z numerkiem 15 <3

Szczęśliwym posiadaczem tego numerka jest Pani Ewunia Magda – Gratuluję !!! Zgłasza się Pani bezpośrednio do Scann.R. powołując się na mnie. Wszystkim serdecznie dziękuję za zabawę i życzę powodzenia w innych trwających zabawach <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights