KONKURSY,  My i nasze dni,  współpraca

Niby szczęśliwi czasu nie liczą, ale w każdym domu znaleźć się taki musi – Kalendarz Colorland + KONKURS i niespodzianka dla wszystkich.

Wiedzieliście że najbardziej rozpowszechniony kalendarz gregoriański wprowadzony został 15 października 1582 przez papieża Grzegorza XIII i oparty na długości roku zwrotnikowego. Kalendarze dzielimy na szereg typów w zależności od sposobu określania długości roku w związku z długością i liczbą miesięcy i to ten podział jest rozpowszechniony najbardziej, sposobu określania początku rachuby czasu – ERY,  sposobu określania początku nowej doby .

Mówią że szczęśliwi czasu nie liczą, i nie chodzi mi tu o odmierzanie godzin, a dni i miesięcy. W każdym domu poza zegarem musi znaleźć się kalendarz. Dziś pokażę Wam jaki zagości u nas na 2019 rok <3 Dodam też że taki sam otrzymają najbliżsi jako prezent pod choinkę. Zawsze dajemy sobie skromny upominek, Tym razem będzie to Kalendarz, ale nie taki zwykły zdzierak. ale FOTOkalendarz w formacie XL  – 13 kart – 12 miesięcy z własnymi zdjęciami <3 Personalizowany Kalendarz który wygląda tak jak my chcemy, którym zaznaczamy najważniejsze dla nas daty jeszcze przed drukiem. Taki kalendarz znalazłam u Colorland.

 • format: 33×60,5 cm
 • satynowy papier 160 g/m2
 • wydruk matowy
 • 13 kart: 12 miesięcy + okładka
 • solidna sprężyna z zawieszką
 • zaznaczanie własnych dat i świąt

Powiem Wam że Kalendarz wyszedł, fantastycznie pełna personalizacja, od tła, zdjęć, po same napisy. Wystarczy zawiesić i możemy cieszyć się naszymi zdjęciami, i dodatkowo możemy notować ważne dla na sprawy, zaznaczać ważne daty, teraz oo niczym nie zapomnimy, niczego nie przegapimy. Czekam z niecierpliwością do 1 stycznia gdy u nas zawiśnie<3 Ale przed Nowym Rokiem czekają nas święta, a taki kalendarz to także idealny prezent dla najbliższych.

Mała ściąga jak powstaje kalendarz <3

To jak kalendarze się prezentują<3 Oraz jak łatwo zapakować taki kalendarz bez zbędnych pudełek.  Do zapakowania użyłam kolorowego papieru do prezentów, celofanu oraz satynowej wstążki. Kalendarze zwinęłam w rulon razem z dekoracyjnym papierem, tak by ten był na wierzchu, następnie związałam przez środek tasiemką, taką paczuszkę zawinęłam jeszcze w celofan, który związałam na obu końcach, wygląda jak cukierek na choinkę tylko w formacie XL, tak jak nasz kalendarz <3

Kalendarze są rewelacyjnej jakości, i pewnie jeszcze nie rz skorzystam z oferty Colorland, a znajdziemy tam szereg innych personalizowanych gadżetów z własnym zdjęciem, idealnych na prezent ale i nie tyko. Serdecznie zapraszam na stronkę.

 

A jak Święta to i Ja będę miała dla Was taki właśnie prezent – Fotokalendarz XL

Do tego dla wszystkich czytelników <3 Firma Colorland ufundowała RABAT na Fotokalendarze A3 Pion – Przy użyciu kodu: KLNDKOBIETA Cena Kalendarza wyniesie 19 zł !!!

A co wystarczy zrobić?

Otóż należy:

 1. Być Fanem Colorlandna FB oraz na Instagramie – Colorland
 2. Być Fanem PrzedeWszystkimKobieta oraz na Instagramie Tylko.Kobieta
 3. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
 4. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
 5. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
 6. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
 7. Konkurs trwa od 22.11.2018 do 10.12.2018 do północy.
 8. Zwycięzca zgłasza się do Sponsora konkursu.
 9. Nagroda zrealizowana jest przez zwycięzcę na stronie Colorland i przez Colorland wysyłana na terenie Polski.
 10. Po ogłoszeniu wyników zgłaszam zwycięzce do firmy i oni kierują procesem zamawiania kalendarza.

Postanowienia końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Życzę Wam miłej zabawy i liczę na spooorą frekwencję <3

 

WYNIKI !!!

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights