Canpol,  KONKURSY

Kreatywny konkurs z marką Canpol Babies – Zwierząt Świat – WYNIKI !!!

Po raz kolejny dzięki marce Canpol Babies mam zaszczyt organizować dla Was konkurs. Tym razem do wygrania będą 2 zestawy Jungle, a to znaczy że będzie 2 zwycięzców. A jeśli 2 zwycięzców to wymyśliłam sobie że będą dwie kategorie konkursu, takie 2 w 1 <3 W konkursie może brać udział każdy, bez względu na to czy posiada konto na FB czy też nie.

Temat: Zwierząt świat

Kategoria 1 – Zdjęcie obrazujące temat – Dziecko wśród zwierząt, dziecko ze swoim zwierzątkiem.Może będziecie mieć inną wizję, może być to zdjęcie dzieła waszych dzieci. Cokolwiek uznacie że pasuje do tematu.

Kategoria 2 – Kategoria druga to wierszyk, rymowanka ze słowami Canpol, zwierząt, dżungla, wyrazy można dowolnie odmieniać. Kochani zgłaszać możecie się do obu kategorii naraz, jednak wygrać tylko w jednej.

Prace wstawiacie tu na blogu pod postem konkursowym, jeśli będziecie mieć problem z wstawieniem Tu, wysyłacie na maila tylkokobieta@tylkokobieta.pl z takimi danymi:

W temacie wiadomości wpisujemy temat konkursu
“Zwierząt świat”

Do zdjęcia dodajemy jakiś krótki opis.

W zgłoszeniu podajemy:
*Imię i wiek dziecka które jest na zdjęciu, które wykonało pracę, oraz dla którego gracie.

*Imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB jeśli taki posiadacie.

Opis co przedstawia zdjęcie, lub praca plastyczna <3

To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.

Pozostałe warunki udziału w konkursie 😉

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada FB !!! Jeśli nie posiadasz FB – przy zgłoszeniu proszę daj mi o tym znać 😉 Jeśli jednak posiadasz FB, miło będzie jeśli spełnisz poniższe warunki, typowe dla posiadaczy FB.

 1. Lubimy MNIE i sponsora czyli CANPOL – nieobowiązkowe ale miło będzie <3
 2. Lubimy i udostępniamy post konkursowy PUBLICZNIE TUTAJ  Miło będzie jeśli więcej osób weźmie udział w konkursie, im nas więcej tym weselej prawda?
 3. Zapraszamy pod postem do zabawy  znajomych i oznaczamy ich na niebiesko oczywiście 😉 – Im nas więcej tym weselej.
 4. Obserwujemy na Instagramie mnie oraz sponsora .
 5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = jedno zgłoszenie !!!
 6. Zdjęcie zostanie zamieszczone w galerii dopiero gdy wszystkie warunki zostaną spełnione. Czyli kochani robimy wszystko na bieżąco,
  od razu i nie czekamy na nic 😉
 7. Zdjęcia zostaną zamieszczone tutaj pod postem na Blogu ;);)
 8. Konkurs Trwa od 6.03.2019 do 31.03.2019 do północy. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 9. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
 10. Na dane zwycięzcy czekam także 3 dni, potem wyłaniam kolejnego 😉
 11. Nagrody sponsoruje i wysyła CANPOL.

NIE MOŻE BYĆ TO KOLAŻ – 1 FOTKA !!! 1 RODZINA – 1 ZDJĘCIE. Nie jestem w stanie sprawdzić waszych metryk, rodzinnych powiązań więc liczę na waszą uczciwość i sumienie.

*Nie przyjmuję reklamacji i zażaleń czemu nie ja? To mój wybór, każdemu podoba się co innego, każdemu do gustu ma prawo przypaść inna praca, co nie znaczy że pozostałe są złe. Pamiętajcie wygrywają prace nie osoby. To tylko zabawa, nie dajmy się zwariować.

Kochani czytajcie regulamin –<3 Polubienie mnie i Sponsora to czysta grzeczność <3 Jeśli macie jakieś uwagi co do głoszeń, piszcie do mnie na priv wcześniej, a nie po ogłoszeniu wyników.

Proszę was, wysyłajcie kompletne zgłoszenia – ja nie będę rozszyfrowywać co od kogo. I Proszę wysyłamy na email, wtedy będzie pewność, że nie ominę zdjęcia bo już reklamacje miałam, a to dlatego że jedna skrzynka to jedna a nie 2, tym bardziej że ze skrzynką na FB i samym FB jest jak jest.

Postanowienia Końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Liczę na waszą uczciwość. Proszę czytajcie regulamin a wszystko pójdzie sprawniej.
Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.


Wyniki !!!

Czas ogłosić upragnione przez wszystkich wyniki <3 Nawet sobie nie wyobrażacie jak trudny był to wybór. Zdjęcia wszystkie cudne, talent pisarski macie ogromny <3 Zarówno przy wyborze prac jak i wiersza kierowaliśmy się serduchem, tzn ja i dzieci, a więc 3 osobowe jury <3

A więc w Kategorii 1 czyli ZDJĘCIE, wygrywa – Agnieszka Dziemba <3

Zaś w Kategorii 2 – WIERSZ, wygrywa – Joanna Kuc <3

Lemur Canpol babies najedzony
W dżungli na drzewie już ułożony,
Do swej mamy się przytula
Kołysanka do snu go utula
Oczka mu się zamykają
I w krainę snów wkraczają
Mama lemur dalej śpiewa
I też ciężko sobie ziewa
Śpiące zwierzątko śpi spokojnie
A jego mama kładzie się pokornie,
I tak śpią już dwa lemury
A na niebie widac chmury
W dżungli słonko na niebie świta
I już dzień ich nowy wita

Uf…mam to już za sobą <3 Kochani bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział, ogromne zaangażowanie, waszą twórczość <3 Liczę na Was, w mam nadzieję kolejnym konkursie <3

Zwycięzców bardzo proszę o podanie danych do wysyłki na adres email: tylkokobieta@tylkokobieta.pl lub na priv na FB. Proszę by dane zawierały Dokładne dane teleadresowe wraz z adresem email oraz numerem telefonu dla kuriera. Jak tylko otrzymam dane, wysyłam je do marki Canpol i wtedy wystarczy cierpliwie oczekiwać swojej nagrody, dotrze na 100% <3 Pięknie dziękuję i raz jeszcze gratuluję <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights