Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Prezent dla fanki laleczek L.O.L. Magazyny L.O.L od Media Service Zawada.

Odkąd serce Liliany skradły Laleczki L.O.L goszczą u nas dosłownie wszędzie i na wszystkim. Akcesoria szkolne, ręczniki, odzież. Dosłownie wszystko. Wieczory zaś umilają nam książeczki i kolorowe magazyny z super dodatkami od Media Service Zawada. Dziś pokażemy wam kilka numerów, które zapewniają nam rozrywkę wieczorami.

rpt

Pierwsze to zeszyt z kolorowankami, w którym znajdą się wielorazowego użytku naklejki, którymi możemy wyklejać większe modelki L.O.L, ale i kolorowanki którymi pobudzimy wyobraźnię dzieci. Można tworzyć nowe laleczki, nowe akcesoria, dodatki. Wszystko co tylko nm się zamarzy. Kreatywność nie zna granic, zwłaszcza jeśli chodzi i L.O.L. Dodatkowo dzięki Zeszytowi „Modne Zabawy” odkryjemy kolejne ciekawostki o naszych laleczkach.

Czas na magazyny. W Wydaniu specjalnym czeka na dzieci Klubowy odlot z zagadkami, quizami. Złudzenia optyczne to nie lada gratka, zabawa i poznawanie świata w pewien dość ciekawy sposób. Bo nie wszystko jest takie jakim się wydaje, a może tak? Odczytując sekretny kod poznamy sekretne marzenie MerBaby. Poznamy Queen Bee. Fanki L.O.L w tym numerze znajdą fantastyczną brokatową szczotkę do włosów i korale zmieniające kolor. Moja Liliana wniebowzięta.

W następnym magazynie kolejna dawka ciekawostek ze Świata L.O.L. Mnóstwo zagadek, quizów. Kolejna nowa bohaterka odkryje swoje tajemnice. A nasza pociecha otrzyma w prezencie do kompletu bransoletę z korali zmieniających kolor do kompletu z naszyjnikiem. Oraz pierścienie z wizerunkami lol i pakiet naklejek. Sami popatrzcie:

Za super rozrywkę z ulubionymi L.O.L dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x