Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Prezent dla fanki laleczek L.O.L. Magazyny L.O.L od Media Service Zawada.

Odkąd serce Liliany skradły Laleczki L.O.L goszczą u nas dosłownie wszędzie i na wszystkim. Akcesoria szkolne, ręczniki, odzież. Dosłownie wszystko. Wieczory zaś umilają nam książeczki i kolorowe magazyny z super dodatkami od Media Service Zawada. Dziś pokażemy wam kilka numerów, które zapewniają nam rozrywkę wieczorami.

rpt

Pierwsze to zeszyt z kolorowankami, w którym znajdą się wielorazowego użytku naklejki, którymi możemy wyklejać większe modelki L.O.L, ale i kolorowanki którymi pobudzimy wyobraźnię dzieci. Można tworzyć nowe laleczki, nowe akcesoria, dodatki. Wszystko co tylko nm się zamarzy. Kreatywność nie zna granic, zwłaszcza jeśli chodzi i L.O.L. Dodatkowo dzięki Zeszytowi „Modne Zabawy” odkryjemy kolejne ciekawostki o naszych laleczkach.

Czas na magazyny. W Wydaniu specjalnym czeka na dzieci Klubowy odlot z zagadkami, quizami. Złudzenia optyczne to nie lada gratka, zabawa i poznawanie świata w pewien dość ciekawy sposób. Bo nie wszystko jest takie jakim się wydaje, a może tak? Odczytując sekretny kod poznamy sekretne marzenie MerBaby. Poznamy Queen Bee. Fanki L.O.L w tym numerze znajdą fantastyczną brokatową szczotkę do włosów i korale zmieniające kolor. Moja Liliana wniebowzięta.

W następnym magazynie kolejna dawka ciekawostek ze Świata L.O.L. Mnóstwo zagadek, quizów. Kolejna nowa bohaterka odkryje swoje tajemnice. A nasza pociecha otrzyma w prezencie do kompletu bransoletę z korali zmieniających kolor do kompletu z naszyjnikiem. Oraz pierścienie z wizerunkami lol i pakiet naklejek. Sami popatrzcie:

Za super rozrywkę z ulubionymi L.O.L dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights