Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Wydawnictwo MD Monika Duda poleca się na wakacje.

Kiedy czas wolny podczas wakacji jesteśmy skazani spędzić w 4 ścinach bo pogoda nie dopisuje, odstrasza silny deszcz ii wiatr pragniemy zorganizować dzieciom jak najwydajniej czas. Zabawki się znudziły? A może dzieci łakną wiedzy? U nas wtedy rewelacyjnie sprawdzają się książeczki z kolorowankami, zadaniami, zagadkami od Wydawnictwa MD Monika Duda. Dzieci uczą się w ten sposób kolorować, posługiwać się paletą barw, sztuki dobierania kolorów.

Jednak kolorowanki często to dodatek do ciekawych zadań, matematycznych, gramatycznych ale i nie tylko. Dzieci poznać mogą podwodny świat, ucząc się przy tym, lub ćwicząc pisownie.

Czas na naukę, to kolorowa książeczka, dzięki której Liliana pełna zadań matematycznych, zadania kaligraficzne wspierające umiejętność pisania, a także zadania polegające na dorysowaniu brakującej połowy elementu i kolorowaniu. Uwielbiamy tak spędzać czas. Kiedy mi brak czasu by zasiąść i zadać im jakieś pace, wymyślić zadania, wtedy górują takie właśnie książeczki.

Misie Urwisie to kolejna propozycja. Brokatowa, kolorowa okadka przyciąga uwagę. Do tego piękne, bajeczne ilustracje wewnątrz. Dzięki niej dziecko uczy się pisowni literek ii cyferek. Lub tak jak Liliana zaczęło juz przygodę z pisaniem, a chce jedynie ćwiczyć. Jest to świetna forma ćwiczenia pisowni, wspierania zdolności kaligraficznych u dzieci. Dla dzieci które chcą się uczyć czytać są tu krótkie czytanki. Liliana radzi sobie wyśmienicie, i jedynie ćwiczy, więc dwa w jednym, pisownia i czytanie Do tego tak kolorowe.

 

Co zrobić czy nasz pierwszoklasista nie wybił się z rytmu płynnego pisania?Liczenia?  Podarować mu jedną z takich kolorowych książeczek. Morskie cyferki to kolorowa książeczka, która w morskimi, bajecznymi ilustracjami przeniesie dziecko w świat przygód, a ciekawe zadania, będą wspierać jego spostrzegawczość, umiejętność liczenia oraz pisania. A w nagrodę, to co dzieci lubią najbardziej, kolorowe naklejki <3

 

 


1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x