Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  KONKURSY,  Książka - To co kocham

Nauka pisania od A do Z . Propozycje Wydawnictwa MD Monika Duda + KONKURS !!!WYNIKI !!!

Nauka pisania często zaczynana już przedszkolu i w domu, warto by była cały czas pielęgnowana. Dzieci często szybko się rozleniwiają i niegdyś staranne pismo przestaje takie być. I choć pisanie non stop literek w zeszytach utrwala pisownie, styl, to dzieci często szybko się tym nudzą. Warto więc urozmaicać im tą naukę, wprawiane się w pisownię, wyrabianie stylu. Na przeciw naszym oczekiwaniom i dzieciom Wydawnictwo Monika Duda, wydało szereg książeczek które mają za zadanie wyrabianie ręki, stylu i wprawianie w pisownię literek, cyferek, całych wyrazów i zdań. Począwszy od szlaczków, po literki, cyferki i pełne wyrazy. Wszystko zabarwione zagadkami czy ilustracjami do kolorowania.

Dziś chciałam Wam przedstawić dwa takie zeszyty:

Literki i Cyferki nauka i zabawa.

Zeszyt formatu A4, w którym znajdziemy cały alfabet i cyfry do nauki, pisanie po śladzie i samodzielnie. Do tego szereg zagadek, gdzie musimy odpowiedzieć na pytanie i napisać odpowiedź. Pokolorować lub coś dorysować, policzyć.Dodatkowo piękne i kolorowe ilustracje urozmaicają zeszyt i sprawiają ze dziecko chętniej zasiada do nauki.

Szlaczki ze Smokiem

Szlaczki ze Smokiem to zeszyt A4, w którym nacisk jest na pisownię. Cała strona poświęcona jest pisaniu literek, szlaczków i całych wyrazów, po śladzie i samodzielnie. Owszem są ilustracje, ale czarno białe z wesołym smokiem. Do tego na okładkach kolorowanki. Do pokolorowani a Smok. Powiem Wam że Tymon strasznie się po wakacjach rozleniwił z pisaniem. Nie pisał za wiele, i to chyba błąd. Dopiero teraz wraca do swojego rytmu.

Tak wiem, dzieci bardziej cieszą się z kolorowanek, ale warto podsunąć im także tego typu zeszyty. Wprawiają, i nie pozwalają na wybicie się z rytmu. A przecież co klasa to pisowni będzie więcej i więcej, i trzeba będzie robić to coraz płynniej i warto by było móc się odczytać. Uwielbiam te od Wydawnictwa Monika Duda, już kilka dla Was recenzowaliśmy TUTAJ.

To świetne połączenie nauki, i wspierania pisowni oraz zabawy poprzez zagadki i kolorowanie.

I razem z Wydawnictwem Monika Duda, przygotowaliśmy dla Was KONKURS !!!

Otóż do wygrania będą dwa pakiety książeczek od wydawnictwa. Między innymi wspomniane Szlaczki ze Smokiem w zestawie z Misie Urwisie oraz Morskie Cyferki, a drugi zestaw to Misie Urwisie, Morskie cyferki oraz Literki i Cyferki nauka i zabawa.

Dwie nagrody a więc i dwóch zwycięzców.

A co należy zrobić?

Co należy zrobić?

Otóż należy:

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz Wydawnictwa MD Monika Duda
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
  3. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  4. W komentarzu pod postem podaj który pakiet chcesz wygrać – „Szlaczki ze Smokiem” czy „Literki i cyferki, nauka i zabawa”
  5. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  6. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni. Wygrywają dwie osoby.
  7. Konkurs trwa od 12.09.2019 do 20.10.2019 do północy.

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Kochani serdecznie zapraszam. Liczę na Waszą aktywność, może będzie więcej konkursów, i fajniejsze nagrody <3

WYNIKI !!!

Wiem ze z niecierpliwością czekacie na wyniki rozdania <3 Dwa zestawy kolorowych książeczek już wkrótce polecą w świat d…. ?

No właśnie do kogo?

Otóż, zestaw z książeczką Literki i Cyferki na czela trafia do: Antosi i Pani Nikoli Laskowskiej z numerkiem 23 <3

Zaś zestaw z książeczką Szlaczki ze Smokiem na czele wędrują do Pani Natalii Szram <3

Kochane kobietki gratuluję i serdecznie zapraszam na priv z danymi do wysyłki <3 Wszystkim ogromnie dziękuję za wspólną zabawę i że u mnie gościcie <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights