Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Upominek dla Niegrzecznych Czytelniczek „Niegrzeczny planer”.

Kiedyś już rozpisywałam się na ten temat. Dlaczego Warto taki planer założyć. Nie to żeby go mieć, ale by faktycznie planować. Warto te najważniejsze plany mieć gdzieś spisane. Pamięć czasem zawodzi, ale Papier zatrzyma wszystko. Organizacja może ułatwić życie, uwierzcie mi. Spisując wszystko na bieżąco, niczego nie pominiesz. O niczym nie zapomnisz. Najmniejszy zaplanowany, zapisany drobiazg może czasem „uratować życie”.

Tym razem mam dla was patent na upominek Mikołajkowy dla fanki książek, prozy, erotyki i maniaczki organizacji – planowania wszystkiego. Jeśli szukasz drobiazgu dla osoby która lubi mieć wszystko pod kontrolą, wszystko zaplanowane zorganizowane to to będzie prezent idealny.

Znajdzie się w nim miejsca na notatki, te krótsze i te dłuższe, na ważne wydarzenia oraz kalendarium. To jednak nie wszystko. Znane i lubiane autorki zdradzą tu swoje sekrety. Wspomnienia autorek i cytaty nie będą tak do końca grzeczne. A takie rzeczy tylko w tym planerze.

Sam planer zmieści się w damskiej torebce, ma zakładkę, jest wyjątkowo kobiecy. Okładka z namiętną parą rozbudza wyobraźnie. Swoje tajemnice zdradzą ci: Ewelina Dobosz, Katarzyna Bester, Emilia Szelest, Alicja Sinicka, Anna Langner, Beata Majewska, Ewa Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige. Sprawdź a na prezent zakupisz drugi taki sam.

Za możliwość super organizacji i planowania wszystkiego, oraz garść inspiracji i sekretów dziękuję:

Ten i wiele innych „Niegrzecznych egzemplarzy” znajdziecie Tutaj:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: