Dzieci,  Książka - To co kocham

Niesamowite Zwierzęta – Odkrywamy kolejne tajemnice z Akademią Mądrego Dziecka.

„Tą serię znają już wszyscy i chyba nie muszę jej zbytnio przedstawiać? Bo jeśli muszę to będę zawiedziona. Musicie ją poznać! Akademia Mądrego dziecka to obszerna seria, z mnóstwem ciekawych serii. Książeczki rozpoznacie łatwo. Tęczowy grzbiet rzuci się w oczy każdemu i przyciąga uwagę tych najmłodszych oczek.”

Tym razem przedstawimy Wam książeczki, które ostatnio odkrywał Niko i które najwyraźniej skradły jego serce. Słuchał, oglądał i odkrywał nowe obiekty z wielkim zaciekawieniem.

Seria Niesamowite Zwierzęta to seria właśnie im poświęcona. Otóż ukazują jak bardzo potrafią być inspirujące, zwierzęta lub chociażby ich jakaś część. Ciekawi? Popatrzcie sami.

Niesamowite zwierzęta – Ubrania

W niej dziecko odkryje czym inspirowali się twórcy ubrań, oczywiście niektórych. Wiedzieliście że kombinezony do latania inspirowane były rzadko u nas spotykaną wiewiórką? Albo że płetwy do pływania zaprojektowano dzięki żabim płetwom? Co ma wspólnego kask z dzięciołem? Wszystkie te zagadki dzieci odkryją właśnie dzięki tej niepozornej kartonowej książce.. Wielkość nie będzie problemem dla dziecka, sztywna okładka zagwarantuje trwałość a piękne kolorowe ilustracje z ruchomymi elementami ukażą dzieciom to czego na pierwszy rzut oka nie dostrzegamy. Uwierzcie mi, sama odkryłam sporo ciekawostek.

Niesamowite zwierzęta – Budynki

Okazuje się że nawet przy projektowaniu budynków o różnym przeznaczeniu zwierzęta stają się najlepszą inspiracją. W życiu bym nie wpadła na to czym inspirował się projektant Teatru narodowego w Pekinie, Muzeum Sztuki w Milwaukee, Lub stadionu Narodowego w Pekinie. A wy wiecie? Gniazdo ptaka, muszle, mewa, skorupa jaja cy gniazda os, pszczół były inspiracją do zaprojektowania obiektów o nietuzinkowych często wręcz abstrakcyjnych kształtach.

Nie wiem jak Wy ale my jesteśmy zachwyceni i gorąco polecamy <3

Dziękujemy <3 <3 <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights