DIY,  My i nasze dni,  Nasze wnętrza

Świąteczna dekoracja okna – Jajka 3D, jak kolor zmienia wnętrze.

Były śnieżynki, gwiazdy 3D, a że to nie ten czas i nie te święta, nadchodzi Wielkanoc, a jajka to jej symbol, więc zrobiliśmy jajka 3D które zawisły w naszych oknach. Kolorowe, odżywią każde wnętrze <3 Widzieliście już inne nasze wielkanocne dekoracje. Zerknijcie i na te ;P

Wykonanie takiego jajka to prościzna. Potrzebne nam kolorowe kartki A4. My wykorzystaliśmy kolorowy papier ksero.Wychodzi taniej iż blok rysunkowy. Do tego klej i nożyczki, a i sznurek do zawieszenia.

Wycinamy kształt jajka z bloku technicznego jako szablon, składamy na pół i odrysowujemy na kolorowych kartkach.

Każda kartka złożona na pół i dopiero wycinamy. Następnie sklejamy ze sobą, po jednej stronie wzdłuż prostego brzegu i po krzywej, i tak doklejamy kolejne i kolejne. U nas minimum to 6 sztuk, jednak im więcej tym lepiej. Następnie robimy dziurkę i wieszamy. Musimy je ciut rozłożyć, uformować, gdy klej zaschnie tak już pozostanie, można je potem złożyć i zostawić na następny rok.

Kto widzi różnicę w salonie?

Przed:

Po:

I jak? Która wersja lepsza? Czerń czy jednak kolor <3 U nas ostatnio królują monstery, uwielbiam je <3

Zmiana stołu, nowe krzesła to jedne ze zmian jakie zaszły 😉 Jak Wam się podoba? Póki co postawiłam na kolor zielony w różnych odcieniach. Motyw Monstery bardzo mi się spodobał i chciałam go wprowadzić do wnętrza i tak jest na stole, oraz na poduszkach <3Tu możecie prześledzić jak wyglądał przed.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights