DIY,  My i nasze dni,  Nasze wnętrza

Świąteczna dekoracja okna – Jajka 3D, jak kolor zmienia wnętrze.

Były śnieżynki, gwiazdy 3D, a że to nie ten czas i nie te święta, nadchodzi Wielkanoc, a jajka to jej symbol, więc zrobiliśmy jajka 3D które zawisły w naszych oknach. Kolorowe, odżywią każde wnętrze <3 Widzieliście już inne nasze wielkanocne dekoracje. Zerknijcie i na te ;P

Wykonanie takiego jajka to prościzna. Potrzebne nam kolorowe kartki A4. My wykorzystaliśmy kolorowy papier ksero.Wychodzi taniej iż blok rysunkowy. Do tego klej i nożyczki, a i sznurek do zawieszenia.

Wycinamy kształt jajka z bloku technicznego jako szablon, składamy na pół i odrysowujemy na kolorowych kartkach.

Każda kartka złożona na pół i dopiero wycinamy. Następnie sklejamy ze sobą, po jednej stronie wzdłuż prostego brzegu i po krzywej, i tak doklejamy kolejne i kolejne. U nas minimum to 6 sztuk, jednak im więcej tym lepiej. Następnie robimy dziurkę i wieszamy. Musimy je ciut rozłożyć, uformować, gdy klej zaschnie tak już pozostanie, można je potem złożyć i zostawić na następny rok.

Kto widzi różnicę w salonie?

Przed:

Po:

I jak? Która wersja lepsza? Czerń czy jednak kolor <3 U nas ostatnio królują monstery, uwielbiam je <3

Zmiana stołu, nowe krzesła to jedne ze zmian jakie zaszły 😉 Jak Wam się podoba? Póki co postawiłam na kolor zielony w różnych odcieniach. Motyw Monstery bardzo mi się spodobał i chciałam go wprowadzić do wnętrza i tak jest na stole, oraz na poduszkach <3Tu możecie prześledzić jak wyglądał przed.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x