Uncategorized

Smerfy i znikające obrazki. Wodne czary – Mary od Harper Kids.

Wodne czary mary, to rewelacyjna seria książeczek dla najmłodszych. Wieczne kolorowanki, czyż to nie fantastyczna sprawa? Dzieci mogą kolorować jeden obrazek w nieskończoność, a jak?

Otóż strony książeczek, u nas głównymi bohaterami są Smerfy, są bardzo sztywne, a papier jest bardzo wytrzymały na wodę. Dlaczego? Otóż do kolorowania używamy wody. Flamaster pomieści jej sporo, a do malowania potrzeba niewiele. Porównując z innymi kolorowankami, elementy w tej książeczce są zdecydowanie bardziej odporne i trwałe na ścieranie wodnym mazakiem. Specjalna powłoka sprawia że wytrzymają dłuuuugi czas. Mazak odkręcamy , napełniamy wodą, i zakręcamy. Teraz można tworzyć.

Do każdej książeczki dołączony jest flamaster, który napełniamy wodą i możemy tworzyć. Książeczki są już kolorowe, jednak posiadają fragmenty, które gdy tylko zetkną się z wodą ukazują co kryją.

Obrazki nie pozostają jednak na zawsze, po odparowaniu wody znikają, a dziecko może cieszyć się ponownym kolorowaniem. Mnie oczarowały i na pewno na półce Nikosia zagoszczą kolejne tytuły z serii. Choć smerfy to ostatnio jego ulubione postaci. Z takim wyposażeniem, nawet deszczowe wakacje nie będą straszne, a nie musimy mieć przy sobie zestawu kredek, mazaków czy farb w różnych kolorach.

Dziękujemy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights