Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham,  My i nasze dni,  współpraca

Historyjki Podwórkowe od AWM, czyli przygody z Kotkiem Trzpiotkiem i Pieskiem Urwiskiem.

Znacie już serię Historyjki Podwórkowe od wydawnictwa AWM. Pokazywałam Wam już kilka książeczek z tej serii. Ostatnio dotarły do nas kolejne dwie z serii. Z kolejnym fantastycznie ukazanym przesłaniem dla dzieci. Nie trzeba się go doszukiwać, jest jasne i czytelne, każde dziecko wyłapie je w mig. Moje dzieci błyskawicznie załapały że nie należy się samodzielnie oddalać od domu czy ode mnie jak piesek urwisek ze swojego podwórka, czy nie należy podkradać czegoś co do nas nie należy, czegoś co być może mamy już w domu i jest nam to nie potrzebne z powodu zwykłej chciwości czy łakomstwa. Książeczki zawierają ciekawą i błyskotliwą historyjkę, której bohaterem jest zwierzak podwórkowy.

Historyjki są krótkie więc dzieci się nie nudzą, zawsze coś się dzieje, i przesłanie jest czytelne. Warto sięgnąć po takie historyjki gdy chcemy dzieciom coś przekazać, dać coś do zrozumienia nie potrafimy. Co najfajniejsze, są to książeczki w twardej oprawie, ze sztywnymi stronami, kolorowe, a litery są na tyle duże i czytelne że dziecko które uczy się dopiero czytać, samo zapragnie poznać tę historię i sam je przeczyta z zapartym tchem tak jak mój Tymon czy Liliana. Dziś przedstawiłam Wam Książeczki Kotek Trzpiotek – mały kradzioch który dostał nauczkę, oraz Psa Urwiska, który za uciekinierstwo także miał za swoje. Pozostałe Historyjki z serii opisałam Tutaj.

 

 

Specyfikacja:

Oprawa – Twarda

Strony – 10 stron

Rozmiar – 15×15 cm

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights