KONKURSY

Pierwsza odsłona salonu – Zasłony jako dekoracja konieczna + Rozdanie !!!  – WYNIKI !!!

Od dawna trąbiłam wam o remoncie naszego salonu. Trochę to trwało, troszkę się mi życie komplikuje o czym wiecie. Ale udało się stworzyć ten post dla Was.

Dziś chciałam wam pokazać pierwszą odsłonę naszego salonu… Powiem wam że jestem ogromnie zadowolona, dumna bo wszystko robione jest naszymi rękoma.

Na pierwszy ogień zasłony, u mnie dekoracja konieczna, dzięki której salon wygląda o niebo lepiej niż bez. Ja od X czasu stroniłam od firan i zasłon ze względu na alergię syna, wiadomo. Ale teraz pokusiliśmy się o zasłony,głównie po to by zamaskować ekrany przyokienne. Z firan zrezygnowaliśmy postawiliśmy na rolety dzień – noc, oraz oświetlenie okien. A czym dodatkowo dekoruje swoje zasłony? Otóż klamrami.  Sami popatrzcie 🙂

I jak? Co myślicie? Szale wolę jednak spięte:) Uprzedzając wasze pytania to zasłony mają na celu zasłonić tylko ekrany a nie całe okna. Klamry są bardzo fajnym elementem dekoracyjnym,uzupełniają całość. Chciałam wam pokazać wszystkie wzory i kolory dostępne z tej serii. A te i kilka innych wzorów znajdziecie na stronie marki Emmio. Klamry lekkie,nie obciążają firan, zasłon. Łatwe w upinaniu. Dopasujesz do każdego wnętrza, do każdej firany czy zasłony. Wraz z marką Emmio przygotowaliśmy dla was niespodziankę.

Otóż każda z osób które polubią, udostępnią, skomentują plakat konkursowy wezmą udział w losowaniu Klamer w kolorze złotym z motywem gwiazd.

 

Co zrobić by zgarnąć takie cudne klamry?

  • Polub i udostępnij post konkursowy na Fb publicznie.
  • Miło będzie jeśli zostaniesz fanem sponsora czyli marki Emmio oraz moim – będzie nam bardzo miło.
  • Wyraź chęć udziału w rozdaniu w komentarzu pod postem.
  • Zaproś do wspólnej zabawy znajomych, minimum 3 ale im na więcej tym weselej.
  • Rozdanie trwa od 5.01.2018 do 5.02.2018 do północy.
  • Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od zakończenia, zwycięzca zostanie wybrany w drodze losowania.
  • Nagroda zostanie wysłana w ciągu tygodnia na wskazany adres – tylko na terenie Polski.

Kochani czekamy na wasze zgłoszenia, a ja póki co zapraszam was na stronki sponsora, byście byli na bieżąco.

Facebook

Instagram

 

WYNIKI !!!

 

 

Nadszedł czas poznać upragnione wyniki <3 Liczyłam na większą waszą aktywność w konkursie <3 Wymagań wiele nie mieliśmy – a i tak musiałam z góry kilka osób odrzucić ;/ Szkoda <3 Starałam się mimo pobytu w szpitalach… Ale udało się wybrać zwycięzcę który spełnił wymogi <3

Zapraszam do kontaktu Panią Małgorzatę Rumińską <3 – Kontakt ze mną <3

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę <3 A sponsorowi Emmio Dekoracje za fantastyczną nagrodę <3 Dziękuję <3

5 komentarzy

Leave a Reply

%d bloggers like this: