Canpol,  KONKURSY

„Projektujemy śliniaki” dla marki Canpol Babies – Konkurs Kreatywny – WYNIKI !!!

Po raz kolejny dzięki marce Canpol Babies mam zaszczyt organizować dla Was konkurs. Tym razem do wygrania będzie zestaw Hello Little <3 W konkursie może brać udział każdy, bez względu na to czy posiada konto na FB czy też nie.

„Projektujemy śliniaki” dla marki Canpol Babies <3

Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy plastycznej, technicznej jak wolicie, wykonanie dowolną techniką projektu śliniaka. Może być to rysunek, malunek, wyklejanka, wycinanka, praca przestrzenna,może nawet uszytek. Warunek jest taki że musi się tam znaleźć napis Canpol Babies. Mile widziane prace dzieci, ale również zdolnych brzuszkowych mam. Liczy się kreatywność, wygra praca która skradnie nasze serca.

Prace wstawiacie tu na blogu pod postem konkursowym, jeśli będziecie mieć problem z wstawieniem Tu, wysyłacie na maila tylkokobieta@tylkokobieta.pl z takimi danymi:

W temacie wiadomości wpisujemy temat konkursu
“Projektujemy śliniaki”

Do zdjęcia dodajemy jakiś krótki opis.

W zgłoszeniu podajemy:
*Imię i wiek dziecka które jest na zdjęciu, które wykonało pracę, oraz dla którego gracie.

*Imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB jeśli taki posiadacie.

Krótki opis pracy, kto i z czego ją wykonał <3

To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.

Pozostałe warunki udziału w konkursie 😉

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada FB !!! Jeśli nie posiadasz FB – przy zgłoszeniu proszę daj mi o tym znać 😉 Jeśli jednak posiadasz FB, miło będzie jeśli spełnisz poniższe warunki, typowe dla posiadaczy FB.

 1. Lubimy MNIE i sponsora czyli CANPOL – nieobowiązkowe ale miło będzie <3
 2. Lubimy i udostępniamy post konkursowy PUBLICZNIE TUTAJ  Miło będzie jeśli więcej osób weźmie udział w konkursie, im nas więcej tym weselej prawda?
 3. Zapraszamy pod postem do zabawy  znajomych i oznaczamy ich na niebiesko oczywiście 😉 – Im nas więcej tym weselej.
 4. Obserwujemy na Instagramie mnie oraz sponsora .
 5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = jedno zgłoszenie !!!
 6. Zdjęcie zostanie zamieszczone w galerii dopiero gdy wszystkie warunki zostaną spełnione. Czyli kochani robimy wszystko na bieżąco,
  od razu i nie czekamy na nic 😉
 7. Zdjęcia zostaną zamieszczone tutaj pod postem na Blogu ;);)
 8. Konkurs Trwa od 12.04.2019 do 12.05.2019 do północy. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 9. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
 10. Na dane zwycięzcy czekam także 3 dni, potem wyłaniam kolejnego 😉
 11. Nagrody sponsoruje i wysyła CANPOL.

NIE MOŻE BYĆ TO KOLAŻ – 1 FOTKA !!! 1 RODZINA – 1 ZDJĘCIE. Nie jestem w stanie sprawdzić waszych metryk, rodzinnych powiązań więc liczę na waszą uczciwość i sumienie.

*Nie przyjmuję reklamacji i zażaleń czemu nie ja? To mój wybór, każdemu podoba się co innego, każdemu do gustu ma prawo przypaść inna praca, co nie znaczy że pozostałe są złe. Pamiętajcie wygrywają prace nie osoby. To tylko zabawa, nie dajmy się zwariować.

Kochani czytajcie regulamin –<3 Polubienie mnie i Sponsora to czysta grzeczność <3 Jeśli macie jakieś uwagi co do głoszeń, piszcie do mnie na priv wcześniej, a nie po ogłoszeniu wyników.

Proszę was, wysyłajcie kompletne zgłoszenia – ja nie będę rozszyfrowywać co od kogo

Postanowienia Końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Liczę na waszą uczciwość. Proszę czytajcie regulamin a wszystko pójdzie sprawniej.
Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

 

WYNIKI !!!

Nadeszły upragnione pewnie przez Was wyniki. Piękne prace i jak zwykle trudny wybór. Jednakże mogę wybrać tylko jedną. Nie wiecie nawet z jakim bólem serca, bo gdybym mogła nagrodziłabym wszystkich.

Tym razem zestaw od Marki Canpol Babies wędruje do małej Kornelki. Pracę nadesłała Pani Dominika Piasecka. Serdecznie gratuluje i bardzo proszę o dokładne dane do wysyłki nagrody wraz z adresem email, oraz numerem telefonu.

Gratuluję i<3 Wszystkim dziękuję serdecznie za udział w konkursie i super zabawę <3

Leave a Reply

%d bloggers like this: