Dzieci,  KONKURSY

O Świętym Mikołaju – KONKURS !!! – Wygraj Wideo od Samego Świętego Mikołaja – Elfi. – WYNIKI !!!

Witajcie drogie dzieci,

„Moje biuro to niezwykłe miejsce gdzie czas płynie wolniej, a renifery mówią ludzkim głosem, ale to tylko namiastka tego czym się tutaj zajmujemy.
Święty Mikołaj dobrze wie co chciałybyście dostać na święta nawet jeśli sami nie jesteście tego pewni. Mam już na to swoje sposoby (sic!) Elfi, mój dyżurny elf, czuwa nad tym aby Wasz list do Mikołaja trafił we właściwe miejsce. Każdy z nich dokładnie czytam, analizuję, a później sprawdzam czy dane dziecko zasłużyło na prezent. To bardzo ważne. Dlatego nawet gdy za oknem świeci słońce, a lato rozpieszcza nas ciepłem i zabawami na dworze, moje elfy cały czas czuwają i patrzą czy jesteście grzeczne. Mają przy tym często niezłą zabawę. Wystarczy, że widzą jak Wy się bawicie, a już za kilka dni chcą robić to samo w naszej świątecznej fabryce prezentów. Pamiętam jak młody elf Bingo, podpatrzył dzieci bawiące się na plaży w piasku. Gdy po kilku dniach odwiedziłem fabrykę prezentów, moim oczom ukazał się widok elfów usypujących sztuczną plażę na samym środku fabryki! Część z nich już grała w piłkę plażową, a reszta udawała, że się opala w pełnym słońcu. Uśmiałem się jak nigdy! Na szczęście kiedy zabawa się kończy, wszystkie elfy są bardzo pilne i wszystko dokładnie zapisują w mojej bibliotece. Dlatego zawsze wiem, kto zasłużył na prezent, a kto musi nieco mocniej się postarać. Poniżej znajdziecie wszystko co może Was jeszcze interesować na mój temat. Do zobaczenia już w te święta! „

Konkurs !!!

Co to za Święta bez prezentów więc wraz z @Elfi Przygotowaliśmy niespodziankę <3 Otóż 3 osoby otrzymają swoje własne personalizowane Wideo od Świętego Mikołaja <3 Konkurs trwać będzie Tu na blogu, Facebooku oraz Instagramie. Z każdego z tych kanałów wylosuję 5 grudnia po jednej osobie która otrzyma kod na Wideo <3

Co należy zrobić?

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz Elfi
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj.
  3. Jeśli grasz na Instagramie zostań naszym fanem @Elfisanta oraz @tylko.kobieta.
  4. Udostępnij i oznacz nas przy udostępnieniu post konkursowy na Instagramie – Tutaj.
  5. W komentarzu pod postem konkursowym( zarówno na FB, blogu, czy też Instagramie) wyrazić chęć udziału w zabawie wpisując „Gramy, bo Elfi Kochamy” oraz napiszecie dla kogo gracie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  6. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  7. Grać możecie zarówno na Facebooku, na Instagramie oraz Tu na blogu. Zwiększycie wtedy swoje szanse, jednak jedna osoba nie wygra w dwóch miejscach. Grając tu na blogu. Zostawcie komentarz o wyżej wymienionej treści.
  8. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę do 6 grudnia.
  9. Konkurs trwa od 7.11.2019 – 4.12..2019
  10. Zwycięzca zgłaszają się do mnie po odbiór swojego kodu <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia Kochani, liczę na Was <3

WYNIKI !!!

Wiem że z niecierpliwością ich wyglądacie <3 Zwłaszcza w ten Mikołajkowy wieczór <3 Mam nadzieje ze wybaczycie mi porę. Ale wreszcie się udało i mam komplet <3 Otóż, zarówno Tu na blogu, jak i na FB czy Instagramie wylosowałam po 1 osobie która zgarnie piękne, personalizowane Wideo od Samego Świętego Mikołaja który działa pod przykrywką… w marce @Elfie <3

A więc na blogu, z komentarzy pod postem konkursowym wylosowany został numerek:

A numerek 7 posiada Pani Gosia Surmaj – GRATULACJE !!!

Na Moim Fan Pagu facebookowym wylosowany został numerek:

Ponownie numerek 7 !!! I ten numerek na FB posiada Pani Magdalena Sobczak – Gratulacje !!!

Pozostał nam jeszcze jeden losik, i ten rozlosowałam na Instagramie. Na Instagramie wygrywa numerek: 4

Numerek ten posiada : stalova_mama – GRATULACJE !!!

Kochani ogromnie Wam dziękuję za wspólną zabawę <3 Serdecznie gratuluję wygranym, a pozostałym bardzo dziękuję <3 Żałuję ogromnie że nie mogę nagrodzić wszystkich, bo to naprawdę fantastyczny prezent <3 Wygranych zapraszam do kontaktu ze mną pod adresem Email – tylkokobieta@tylkokobieta.pl podając swoje dane, kanał z którego zgarnęliście nagrodę. Otrzymacie ode mnie kod i instrukcje jak go wykorzystać <3 Mam nadzieje że to miła Mikołajkowa niespodzianka <3

Tych, którym się nie udało zapraszam na stronę ELFIE po darmowe kolorowanki i kalendarze i szablony listu do druku <3 Zapraszam TUTAJ !!!

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights