Streetcom

Kapsułki piorące Perlux – Testujemy Perlux do koloru z kampanii Streetcom

 Perlux – najskuteczniejsze perły do prania

Jakiś czas temu załapałam się na testy Kapsułek piorących Perlux w kampanii Streetcom.

W czwartek otrzymałam swoją paczuszkę, co w niej znalazłam?

A to:
Całe opakowanie kapsułek Perlux do białego, całe opakowanie kapsułek Perlux do koloru, oraz zestaw próbek, w skład każdej wchodzą dwie kapsułki do białego prania.
Dodatkowo Poradnik Perlux od Streetcom, oraz zestaw ulotek.

Cześć próbek już powędrowała do znajomych w celu testowania, wypróbowania.
Ja taki test przeprowadziłam wczoraj na kolorowym praniu.
 
Nie wiem czy wiecie czy też nie, wszystkie tego typu kapsułki wrzucamy bezpośrednio do bębna pralki przed załadowaniem prania.

Następnie wrzucamy pranie…
Ja wcześniej posegregowałam kolorami, oraz temperaturą prania…mniej więcej. Jeśli nie jest mocno zabrudzona odzież to aż tak bardzo tego się nie trzymam.
Jeśli kłuje was w oczy ściereczka w niebieską kratkę, to to tylko ściereczka która nie farbuje a jeśli przejmie kolor od innego prania to płakać nie będę choć jestem pewna że akurat te ciuchy nie farbują, jednak radzę uważać 😉 ;P )

A to ustawienia pralki jakie użyłam…Temperatura, siła wirowania no i program..Tu akurat program do prania średnio zabrudzonego kolorowego 😉

Po około 50 minutach pranko wyprane…Czyste, pachnące i schnie sobie w domku. Nie używałam dodatkowych detergentów do zmiękczania, np płynu do płukania bo chciałam sprawdzić zapach jaki pozostawią kapsułki na odzieży, jeśli jakikolwiek pozostawią, oraz jakie będzie pranie w dotyku po wyschnięciu, czy miękkie czy szorstkie. Po naszej twardej wodzie nie ma się czego spodziewać.Szału nie będzie. Od wczoraj pranko już prawie wyschło, niestety suszyć na dworze nie ma sensu bo aura nie pozwala. Pranko delikatnie pachnie. Sztywne i szorstkie bardzo nie jest, ale miękkie też nie. Pierwsze wrażenie w  porządku. Po przeglądzie wygląda na doprane choć nie było silnie zabrudzone, raczej potrzebowało odświeżenia.
W poniedziałek Robię test kapsułek do białego…które będzie potrzebowało mocy…Gdyż nie będzie to lekkie zabrudzenie 😉
Zobaczymy jak kapsułki sobie poradzą.
Ktoś jeszcze Testuje kapsułki Perlux? Przyznać się? Czekam na wasze opinie 😉
Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights