KONKURSY

Odliczanie do świąt czas zacząć! Wygraj Kalendarz Adwentowy od Avon i zabłyśnij codziennie inaczej <3 KONKURS !!! WYNIKI!!!

Kto z nas nie kocha świąt, i z nie cierpliwością odlicza każdy dzień, ja tak mam, choć nie jestem dzieckiem. Która z nas nie kocha biżuterii? A która z nas chciałaby otrzymywać drobny błyszczący upominek codziennie do świąt? Chyba każda z nas 😉 No dobrze wiem, znajdą się wyjątki ;P

Mam rozwiązanie. Wystarczy wziąć udział w konkursie gdzie do wygrania będzie ten oto fantastyczny Kalendarz Adwentowy od Avon .A w nim, łańcuszek, zawieszki i cudne kolczyki które stworzą idealne komplety z łańcuszkiem i zawieszkami. w drobnym niepozornym pudełeczku, z motywem domku z piernika. To jak będą chętni?

KONKURS !!!

Co zrobić by wygrać ten cudny Kalendarz adwentowy?

Otóż:

  1. Być Fanem Tylko Kobieta.
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj.
  3. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  4. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę 25 Listopada.
  5. Konkurs trwa od 7.11.2019 – 23.11.2019.
  6. Zwycięzca zgłasza się do mnie w celu podania danych do wysyłki <3 <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia Kochani, liczę na Was <3

WYNIKI !!!

Sporo z was zapewne czeka na te upragnione wyniki <3 1 Grudnia już tuż tuż, i z takim kalendarzem będą to magiczne dni <3 Wiem co mówię. Ciut problemów technicznych pokrzyżowało plany, ale udało się to opanować. Wyniki już znam i czas byście takze je poznali <3 Nawet nie wiecie jak żałuję ze jest tylko jedna nagroda, ale na pocieszenie trwają jeszcze inne konkursy.

Tymczasem, kalendarz adwentowy powędruje do wylosowanej osoby z numerkiem:

Tą szczęściarą jest:

Pani Marta Waszak !!! Gratulacje. Serdecznie gratuluję i zapraszam z danymi teleadresowymi na priv. Kalendarz wyślę najszybciej jak się da by dotarł na 1 grudnia! Pozostałym ogromnie dziękuję za super zabawę, zaangażowanie <3 Ogromnie dziękuję <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights