Uncategorized

Zdrowe słodycze? Czy istnieją?ZDROWY LIZAK

Zdrowy lizak to coś co łączy słodka dziecięcą przyjemność ze zdrowiem. Nie zawierają cukru, ale za to zawierają mega dawkę zdrowia w postaci witamin. Cukier zamieniono w nich fińskim Ksylitolem. W przeciwieństwie do sacharozy ksylitol działa bakteriobójczo, nie jest pożywką dla bakterii powodujących próchnicę. 12 witamin od witamin z grupy A, po B, C i D, do tego minerały takie jak kwas foliowy czy niacyna. Wszystko po to by wspierać układ odpornościowy raz układ nerwowy. Niacyna i witamina B6 zadba o to by zniwelować uczucie zmęczenia, znużenia. Wyciągi z ziół takich jak tymianek, szałwia zadbają o nasze gardło, struny głosowe , oddech, czy drogi oddechowe.

Lizaki dostępne są w kilku smakach, w cudnych kolorach, kształtach. Te pudrowe Lizaki w niczym nie odbiegają od znanych i lubianych słodyczy. Dzieci je uwielbiają. Nie znajdzie się ich może na każdej półce sklepowej. Trzeba pytać w aptekach, choć my zaopatrujemy się w nie w Rossmanie.

Każde dziecko znajdzie smak dla siebie, od truskawki, po ananasy czy kakao. Znajdzie się tez coś dla miłośników wiśni. Już 2 lizaki dziennie zapewnia nam 100% dziennej dawki witaminy D, a 4 lizaki zarówno D jak i C, są to normy podane dla dorosłych. Bo przecież Każdy dorosły skrywa w sobie coś z dziecka.

Produkt zalecany jest od 3 roku życia, jak widać Niko nie mógł mu się oprzeć. Lizaki zawierają suszone owoce, nie zawierają glutenu jak i konserwantów i laktozy. Opakowanie jest wygodne w otwieraniu, i mega kolorowe. A mega sympatyczna wiewiórka skradnie serce każdego szkraba <3

Ksylitol nie tylko nie jest szkodliwym cukrem ale ii zapewnia prawidłową mineralizację zębów.

Zajrzyjcie na stronę Zdrowy Lizak a przekonacie się sami że zdrowe słodycze istnieją. Dowiecie się o wiele więcej.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x