Dzieci,  Książka - To co kocham

My Little Pony – Nowe Pokolenie. Opowieść filmowa.

Ta cudna okładka kryje w sobie historie inną o tych które znamy. Nie ma już Equestrii jaką poznaliśmy, pełną magii, przyjaźni i radości. Nowe pokolenie żyje w strachu, w nienawiści, bez przyjaźni pomiędzy poszczególnymi rasami. Moc uprzedzeń i przesądów okazała się zbyt mocna. Na szczęście jest jeszcze nadzieja.

Poznamy tu kilka kucyków z nowego pokolenia, które wierzą że dawna Equestria może wrócić, że jeszcze może być jak dawniej, pięknie i normalnie. Postanawiają wyruszyć w podróż i zawalczyć o normalną przyszłość dla wszystkich kucyków, wszystkich ras.

Sunny Starscout to główna bohaterka książki. Jest odważna i pełna optymizmu, nie wierzy w niepowodzenie ich misji. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa Hitchem Trailblazerem, postanawia przełamać ten strach i na nowo zjednoczyć wszystkie rasy. Nie będą w tym sami towarzyszyć im będą także nowo poznane: Izzy Moonbow oraz sióstr Zipp Storm i Pipp Petals.

Czy ta grupa przyjaciół, czy ich przyjaźń okaże się n tyle silna by pokonać uprzedzenia? By pokonać strach? By sprawić by wszyscy znów się zjednoczyli? By odzyskać dawną, pełną magii i przyjaźni, bez strachu i granic Equestrie? Tego nie możemy wam zdradzić, powiem wam ze czeka was fantastyczna, pełna humoru i emocjonująca przygoda z nowym pokoleniem kucyków.

Piękna, bogato zdobiona okładka, oddaje jej pełen urok. Jest sztywna i lekko dmuchana. Ma zaokrąglone rogi, przez co jest bezpieczniejsza. Cała historia oprawiona jest ilustracjami, kadrami wprost z filmu, przez ma się wrażenie ponownego oglądania jeśli już się go widziało. Jeśli nie, to odda całą historię w pełnej krasie.

Liliana otwierając paczkę była zachwycona, stąd mam 100% pewność że każda fanka kucyków będzie skakać z radości gdy otrzyma taki prezent.

Po skończonej lekturze można zasiąść do innej pozycji która chcę wam pokazać <3

Więcej zobaczycie Tutaj <3

  • Wydanie: 2021
  • Autor: Karolina Marcinkowska
  • Typ oprawy: twarda
  • Data premiery: 15.09.2021

Dziękujemy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights