Dzieci,  Książka - To co kocham

My Little Pony – Nowe Pokolenie. Opowieść filmowa.

Ta cudna okładka kryje w sobie historie inną o tych które znamy. Nie ma już Equestrii jaką poznaliśmy, pełną magii, przyjaźni i radości. Nowe pokolenie żyje w strachu, w nienawiści, bez przyjaźni pomiędzy poszczególnymi rasami. Moc uprzedzeń i przesądów okazała się zbyt mocna. Na szczęście jest jeszcze nadzieja.

Poznamy tu kilka kucyków z nowego pokolenia, które wierzą że dawna Equestria może wrócić, że jeszcze może być jak dawniej, pięknie i normalnie. Postanawiają wyruszyć w podróż i zawalczyć o normalną przyszłość dla wszystkich kucyków, wszystkich ras.

Sunny Starscout to główna bohaterka książki. Jest odważna i pełna optymizmu, nie wierzy w niepowodzenie ich misji. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa Hitchem Trailblazerem, postanawia przełamać ten strach i na nowo zjednoczyć wszystkie rasy. Nie będą w tym sami towarzyszyć im będą także nowo poznane: Izzy Moonbow oraz sióstr Zipp Storm i Pipp Petals.

Czy ta grupa przyjaciół, czy ich przyjaźń okaże się n tyle silna by pokonać uprzedzenia? By pokonać strach? By sprawić by wszyscy znów się zjednoczyli? By odzyskać dawną, pełną magii i przyjaźni, bez strachu i granic Equestrie? Tego nie możemy wam zdradzić, powiem wam ze czeka was fantastyczna, pełna humoru i emocjonująca przygoda z nowym pokoleniem kucyków.

Piękna, bogato zdobiona okładka, oddaje jej pełen urok. Jest sztywna i lekko dmuchana. Ma zaokrąglone rogi, przez co jest bezpieczniejsza. Cała historia oprawiona jest ilustracjami, kadrami wprost z filmu, przez ma się wrażenie ponownego oglądania jeśli już się go widziało. Jeśli nie, to odda całą historię w pełnej krasie.

Liliana otwierając paczkę była zachwycona, stąd mam 100% pewność że każda fanka kucyków będzie skakać z radości gdy otrzyma taki prezent.

Po skończonej lekturze można zasiąść do innej pozycji która chcę wam pokazać <3

Więcej zobaczycie Tutaj <3

  • Wydanie: 2021
  • Autor: Karolina Marcinkowska
  • Typ oprawy: twarda
  • Data premiery: 15.09.2021

Dziękujemy <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x