Bambino,  DIY,  Dzieci

Gdy za oknem śniegu brak….Tworzymy Zimowy pejzaż.

Tęskno nam do zimowego uroku. Bajecznych widoków za oknem, ośnieżonych ulic, drzew i domów. Sopli zwisających za oknem. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć sobie taki pejzaż.

Co potrzebne nam będzie do jego wykonania?

  • czarne lub granatowe kartki – u nas to blok techniczny od Bambino
  • biała, błękitna kredka – u nas to Bambino
  • Klej – u nas to bambino inroligatorski oraz klej w sztyfcie również bambino
  • brokat – najlepiej biały i błękitny, paski holo

Zaczynamy od stworzenia na kartce naszego widoku. Rysujemy białą kredką, kilka elementów, jak choćby chmury czy śnieżynki, ewentualnie okna gdy powstaną można niebieską.

Następnie nasze dzieło zalewamy klejem, linia po linii, jeśli wyjdzie gdzieś ciut grubiej nic nie szkodzi to przecież będzie puch.. Póki klej jest świeżutki, zasypujemy go brokatem, ile tylko chcecie.

U nas powstało lodowisko i góra lodowa, tu do przyklejenia posłużył nam klej w sztyfcie i paseczki holo. Równomiernie rozsypane będą mienić się niczym tafla lodu.

Nadmiar brokatu osypujemy na kartkę i pozostawiamy do wyschnięcia. Gdy klej zaschnie będzie widoczny tylko brokat i bała lub błękitna kredka. Tak się prezentują nasze gotowe, nocne i mega zimowe pejzaże.

Może już tworzyliście takie? Pochwalcie się <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights