Canpol

Wystartowała 55 edycja Blogosfery !!! Blogujesz? Testujesz! z marką Canpol Babies.

I jest, wystartowała, kolejna, 55 już edycja Blogujesz?Testujesz ! na Blogosferze marki Canpol Babies, która od dawien dawna troszczy się o nas i nasze pociechy. Pewnie nie muszę Wam jej przedstawiać, wiec zaproszę tylko na ich stronę <3

Tym razem marka Canpol Babies przygotowała fantastyczne zestawy z serii Hello Little. 15 testerek otrzyma zestaw do testów, oraz 15 blogerek otrzyma po jednym zestawie do swojego konkursu. Zestaw jest fantastyczny więc pokusimy się o zgłoszenie, zarówno do testów jak i do udziału w konkursie <3 Trzymajcie kciuki.

Tymczasem przybliżę Wam nieco cały zestaw. Składa się on:

1. Bidon niekapek – Hello Little dostępny tylko w drogerii Rossmann

Kubek jest kolorowy i niezwykle praktyczny. Wyposażony w rurkę niekapkę zapobiegającą niechcianemu rozlewaniu płynu. Rurka jest miękka, silikonowa, dzięki czemu nie podrażnia delikatnych dziąseł i ząbków dziecka. Posiada również przykrywkę chroniącą rurkę przed zabrudzeniem i wygodny uchwyt pozwalający przymocować bidon do paska. Posiada zatem wszystko, co dobry bidon mieć powinien. Dzięki temu jest idealnym towarzyszem zabaw, spacerów i dalszych podróży.    

Kubek dostępny tylko w drogerii Rossmann. 

Możliwość dokupienia wymiennej rurki 56/005


Bidon został wykonany z miękkiego, bezpiecznego, odpornego na uszkodzenia tworzywa. Nie zawiera bisfenolu A.

2. Kubek z rurką silikonową 400ml “Hello Little”

Praktyczny, kolorowy kubek z rurką przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9-go miesiąca życia, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Sprawdza się w podróży czy na spacerze. Wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka w malutkich rączkach. Po zdjęciu uchwytów kubek może pełnić funkcję bidonu dla starszych dzieci. Ruchoma część nakrętki pozwala schować rurkę, kiedy dziecko nie pije z kubka.

Możliwość dokupienia wymiennej rurki 56/106

3. Śliniak zmywalny z kieszonką “Hello Little”

Śliniaczek skutecznie chroni ubranie dziecka przed zabrudzeniem w trakcie jedzenia. Wyposażony jest w dużą kieszeń, która zatrzymuje resztki pokarmu, a wykonany jest z miekkiego i łatwo zmywalnego tworzywa. Śliniaki charakteryzują się autorskimi kolorowymi wzorami. Wygodne zapięcie na rzep.           

Śliniaki dostępne tylko w wybranych sklepach:

       

 

4. Miseczka antypoślizgowa z melaminy z uszami “Hello Little”

Kolorowa miseczka z trwałej melaminy o ciekawym kształcie zachęci do jedzenia każdego malca. Wyposażona jest w praktyczne uszy ułatwiające przytrzymanie lub przenoszenie miseczki oraz antypoślizgowe dno. Kolorowe nadruki zatopione w melaminie są zupełnie bezpieczne dla maluszka.

Wszystkie produkty z serii Hello Little znajdziecie Tutaj:

Wy też możecie zgłaszać się do tej edycji i serdecznie zapraszam. Zestaw w sam raz dla szkrabów takich jak Nikodem, którzy zaczynają swoją przygodę z poznawaniem nowych smaków. Nikodem byłby zachwycona, kolorystyka, wzornictwo, zestaw Cud – miód <3

Leave a Reply

%d bloggers like this: