Dzieci,  Książka - To co kocham

Pozytywka. Sekret Cypriana.

Dziś przychodzimy do was z kolejnym tomem długo wyczekiwanego komiksu „Pozytywka”. Pierwszy tom skradł nasze serca za sprawą pięknej historii, ciekawej fabuły, magicznych stworzeń i miejsc, połączonych w całość dzięki fantastycznym ilustracjom.

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: POZYTYWKA
  • Scenarzysta: Carbone
  • Ilustrator: Gijé
  • Tłumacz: Maria Mosiewicz
  • Typ oprawy: twarda
  • Data premiery: 11.08.2021

Aby jednak przybliżyć Wam pierwszy Tom, i przedstawić Nolę i magiczną Pandorię zapraszam ===> TUTAJ <===, choć najlepiej zagłębić się w sam komiks.

Nola ponownie, za sprawą pozytywki wraca do Pandorii. Tęskno jej za przyjaciółmi, a niebawem pozna kolejnych. Tym razem także czeka ją sporo przygód, i pewna, może i nie jedna tajemnica do rozwikłania. Dziewczynka poznaje Antona, to sędziwy hodowca który zajmuje się pielęgnacją pięknych, ale i bardzo rzadkich roślin, można się tylko domyślać jak wielką mogą mieć moc. Niestety, co wieczór giną mu okazy, dotąd nie wie kto za tym stoi. Czy wraz z Nolą rozwikłają tajemnicę? Anton to nie jedyna osoba jaką Nola pozna, jest jeszcze Cyprian syn Antona. Kim jest i co kryje jego tajemnicza osóbka?

Tylko czytając będziecie sami mogli ocenić ile dobrodziejstw niesie ta lektura, uczy pokory, radzić sobie z żałobą oraz tego jak wiele można zdziałać dobrocią i wspólnie działając z przyjaciółmi. Historia wciągnie nie tylko dzieci ale i rodziców. Swą fabułą, magią nie odbiega w niczym od Harrego Pottera, Czy Narni, Władcy Pierścieni. Tak samo jak Lila, tak i ja nie mogę doczekać się kolejnych tomów.

Nie zawiodłam się na drugim, kolejna wciągająca zagadka, a to dzieci uwielbiają. Całą magię pięknie pokazują rysunki Gijè. Piękne kadry wzbogacone o niemalże efekty specjalne, światłocienie, rozbłyski, snopy światła, wszystko to dodaje realizmu i wzbogaca szatę graficzną. Urzeka i wciąga już sama okładka, która w tym Tomie dodatkowo świeci w ciemności. Mam nadzieje ze uda mi się Wam pokazać ten efekt, bo jest nieziemski.

Nie ma się tu do czego doczepić, będę pisać w samych superlatywach. Gorąco polecamy Wam tą lekturę.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights