Uncategorized

Brzuszkowe rewolucje u 2 latka – Compliflora Baby, naszym wsparciem.

2 latek nie zawsze jest w stanie, potrafi zasygnalizować nam czy boli go brzuszek. to nasze obserwacje wprowadzają nas w niepokój, kał nie tak wygląda, dziecko jest niespokojne. Często za biegunki, zatwardzenia odpowiedzialne są infekcje, ząbkowanie, antybiotyki. Przy takich zaburzeniach, zachwiana jest równowaga mikroflory jelitowej co prowadzi do wzdęć, zaparć, czy biegunek. Niestety sezon jesienny to czas gryp jelitowych i warto zwłaszcza wtedy zadbać o to, by nasze pociechy, tak samo i my miały odpowiednie wsparcie.

Pisałam już wam o mich wyborach jeśli chodzi o probiotyki, i tą markę już znacie. Wybrałam probiotyk Compliflora Femina ze względu na moje dolegliwość i kurację hormonalną. Dla dzieci, zwłaszcza jeśli chodzi o Nikosia również wybrałam tą markę, jednak forma podania jet inna. Są to kropelki.

Mowa tu o Compliflora Baby. Jest to suplement diety zawierający żywe kultury kwasu mlekowego, odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie naszego układu pokarmowego. 5 kropli dziennie zapewni nam dodatkowe wsparcie w sezonie grypowym. Jednak to nie tylko sezony wpływają na zachwianie tej równowagi. Higiena także. Nie zawsze jesteśmy w stanie reagować, gdy dziecko wkłada różne, często brudne przedmioty do buzi. Układ pokarmowy jest odpowiedzialny za naszą odporność, gdy mikroflora jest zachwiana, nasz organizm nie radzi sobie z infekcjami, zarówno wirusowymi jak i bakteryjnymi, o grzybiczych już nie wspomnę. Rozpisywałam się już na ten temat ==> Tutaj <==.

Ilość podania kropelek jest naprawdę nie duża i dziecko sobie super z nią radzi. przybliżę Wam ciut ten produkt.

Opis

Compliflora baby – suplement diety w postaci zawiesiny zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego zamknięte w formie mikrokapsułek MICROBAC. Produkt przeznaczony dla niemowląt i dzieci oraz osób dorosłych.

Składniki

Trójglicerydy kwasów tłuszczowych średniołańcuchowych MCT, Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Bifidobacterium lactis  BS01.

Składniki

5 kropli

10 kropli

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103

2,5 x 109 CFU*

5 x 109 CFU*

Bifidobacterium lactis BS01

2,5 x 109 CFU*

5 x 109 CFU*

* CFU – Colony Forming Unit – jednostka tworząca kolonię.

Masa netto

5 ml

Właściwości składników

Szczepy bakterii zawarte w suplemencie diety Compliflora baby wspomagają uzupełnić mikroflorę jelitową.

Zalecane dzienne spożycie

Niemowlęta i dzieci w wieku poniżej 12 lat: 5 kropli dziennie.

Dzieci powyżej 12 roku życia oraz dorośli: 5 kropli 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu.

Po pierwszym otwarciu preparat należy zużyć w ciągu 30 dni.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Zdrowy tryb życia oraz zróżnicowana dieta są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

PAMEX PHARMACEUTICALS GMBH

In der Stelzbach 1

Selters, Niemcy

Sprawdziłam u siebie i starszych domowników wiec nie zawahałam się jeśli chodzi o Nikosia. Oliwa z oliwek, żywe kultury bakterii, czyli w pełni naturalne i bezpieczne składniki, bez zbędnych składników. Nikośkowi smakuje, nie narzeka. A co do działania, to nie zauważyłam żadnych niepożądanych skutków, a to najważniejsze. Dlatego poza szeregiem naturalnych witamin, łykanych przez nas w okresie jesienno zimowym, tego nie może zabraknąć. Wam także serdecznie polecam taką formę wsparcia swojego zdrowia.

Oczywiście każdy jest inny, to są moje spostrzeżenia, moje obserwacje, oparte nie tylko na na moich widzimisie, ale często na konsultacjach z lekarzami i badaniach.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights