Dzieci,  Książka - To co kocham

Wodne kolorowanki w deszczowe poranki.

U nas kolorowanki to hit to już wiecie. Tym razem jednak rozgościły się nowe, wodne kolorowanki od Harper Kids. Wystarczy wena, pędzelek i woda. To wystarczy aby czarno-białe strony zyskały na zawsze ciekawe barwy.

Niko pokochał te kolorowanki Jest nimi zauroczony, gdy pierwszy raz robił takie cuda miał ledwo roczek, teraz robiłby to na okrągło, czy to pogoda czy też nie. Teraz gdy choroba doskwiera i pogoda nie rozpieszcza takie kolorowanki są rewelacyjnym rozwiązaniem na nudę, a znajdziecie ogrom tytułów dla każdego bombla. U nas był to uwielbiany przez Nikośka, często oglądany CoComelon, a Lila jak zwykle pochłonięta przez kolorowe kucyki sami popatrzcie jakie cuda można wyczarować tylko za pomocą wody.

Ten sympatyczny bobas i jego przyjaciele skradną serce każdego szkraba, tak jak skradli serducho Nikosia. Ta kolorowanka to strzał w 10!!!. Maluje palcami, pędzlem, lub jak Lila twierdzi najlepiej patyczkiem do uszu.

Lila, jak to dziewczynka, kocha kucyki, i inne różnego rodzaju bardziej lub mniej magiczne istoty. Kucyki Pony uwielbia od zawsze. Dlatego tym razem padł i na nie wybór.

Tak nie wiele a ile radości. Świetna zabawa, ale i nauka posługiwaniem się wodą i pędzlem przy malowaniu. Takie ćwiczenia będą jak znalazł zanim sięgnie się po farby.

Za super zabawę dziękujemy Harper Kids.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights