Dzieci,  Książka - To co kocham

Wodne kolorowanki w deszczowe poranki.

U nas kolorowanki to hit to już wiecie. Tym razem jednak rozgościły się nowe, wodne kolorowanki od Harper Kids. Wystarczy wena, pędzelek i woda. To wystarczy aby czarno-białe strony zyskały na zawsze ciekawe barwy.

Niko pokochał te kolorowanki Jest nimi zauroczony, gdy pierwszy raz robił takie cuda miał ledwo roczek, teraz robiłby to na okrągło, czy to pogoda czy też nie. Teraz gdy choroba doskwiera i pogoda nie rozpieszcza takie kolorowanki są rewelacyjnym rozwiązaniem na nudę, a znajdziecie ogrom tytułów dla każdego bombla. U nas był to uwielbiany przez Nikośka, często oglądany CoComelon, a Lila jak zwykle pochłonięta przez kolorowe kucyki sami popatrzcie jakie cuda można wyczarować tylko za pomocą wody.

Ten sympatyczny bobas i jego przyjaciele skradną serce każdego szkraba, tak jak skradli serducho Nikosia. Ta kolorowanka to strzał w 10!!!. Maluje palcami, pędzlem, lub jak Lila twierdzi najlepiej patyczkiem do uszu.

Lila, jak to dziewczynka, kocha kucyki, i inne różnego rodzaju bardziej lub mniej magiczne istoty. Kucyki Pony uwielbia od zawsze. Dlatego tym razem padł i na nie wybór.

Tak nie wiele a ile radości. Świetna zabawa, ale i nauka posługiwaniem się wodą i pędzlem przy malowaniu. Takie ćwiczenia będą jak znalazł zanim sięgnie się po farby.

Za super zabawę dziękujemy Harper Kids.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x