Dzieci

Cartoon Network rozrywka na papierze dla dzieci i nie tylko. Media Service Zawada

To wydawnictwo zapewne już znacie, a jeśli nie to musicie poznać 😉 Dziś przychodzimy do Was z kolejną propozycją od Media Service Zawada. Był Nickelodeon, jest i Cartoon Network.

Kolejny magazyn, kolorowy magazyn dla dzieci a w nim mnóstwo ciekawych historii z życia bohaterów seriali animowanych CN. Komiksy, łamigłówki. Znajdziecie tu także Kolorowe plakaty, a także poznacie dzieła innych fanów, publikowane prace, listy często nagradzane są przez redakcje atrakcyjnymi nagrodami. Do tego fantastyczne dodatki, od plakatów, które zapewne niedługo zawisną na każdej wolnej ścianie, po gadżety typu gry. W tym numerze mamy w gratisie hitową, standardową karciankę, ale z nietypowym motywem. Mianowicie popularnymi ostatnimi czasy smokami i ich łowcami. Kojarzycie zapewne ta słynną bajkę. No to mamy patent na jesienne wieczory, wojna? może makao? a do kompletu spinacz do kart, Tymek wykorzystał ją jako dekorację bluzy ;P

Tymek uwielbia komiksy i w tym magazynie właśnie takie mamy. Tym razem Gumball i jego świat. Magazyny takie wprowadzają dzieci w świat ich ulubionych bajek, kreskówek, bohaterów, ale także skłaniają do samodzielnego czytania, co bardzo mi się podoba. Tymon samodzielną przygodę z czytaniem zaczął dawno, ale odkąd swoje kieszonkowe wydaje na tego typu magazyny, sam zamyka się w pokoju czyta i przychodzi do mnie z różnymi zaskakującymi newsami.

Media Service Zawada w tym przypadku zadbał także o wyposażenie piórnika szkolnego. Otóż znajdziemy tu zestaw fantastycznych gumek do ścierania, w różnych kształtach, kolorach, w urodzinowym motywie. Wyjęte wprost ze świata Gumballa.

A wy? Pozwalacie dzieciom na tego typu lektury? Powiem tak, pozwolę na każdy zakup jeśli tylko skłoni dziecko do czytania, nauki, i wspierać będzie jego intelekt. No prawie na wszystko;P

Dziękujemy bardzo za tyle rozrywki Wydawnictwu Media service Zawada.

Leave a Reply

%d bloggers like this: