Dzieci,  Książka - To co kocham

Moja pierwsza biblioteczka. Tomek i przyjaciele.

Zestaw „Moja pierwsza biblioteczka” mieliście okazje już u nas zobaczyć choć inny tytuł. Wtedy był to Bing <3 Dziś pokażemy wam Tomka i jego przyjaciół. Te niezawodne lokomotywy znów wciągną wasze pociechy w wir przygód.

Niezawodne lokomotywy. Przyjaciele ruszają na pomoc.

4 książeczki , 4 różne historie, ciekawe przygody Tomka i lokomotywy z mega fajnej paczki. Na wyspie Sodor nie zawsze jest wesoło, czasem zdarza się ze ktoś wpada w tarapaty i wtedy na szczęście są przyjaciele na których można liczyć.

Książeczki są małe idealne do małych rączek i spakowane w etui dzięki czemu zawsze mamy je je w jednym miejscu. do tego te książeczki to 4 elementy większe układanki.

Idealny prezent dla szkraba który dopiero zaczyna swoją przygodę z książkami. Z tej serii Znajdziemy także inne tytuły, więc warto zagłębić się w temat. Tutaj przeczytamy o:

  • Wielki dzień Piotrusia
  • Mistrzyni szybkości
  • Nia i dzień bez planu
  • Diesel w tarapatach.

Każda historyjka opowiada o przygodach innej lokomotywy. Każda krótka, ale na tyle ciekawa by nie znudzić szkraba. Do tego piękne kolorowe wprost z bajki ilustracje. Sami musicie się przekonać. My gorąco polecamy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights