Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Opowieści ze świata pociągów – Złota księga bajek.

Kto zna bajkę Stalowy patrol? Jeśli nie znacie to macie okazje poznać 13 super historii. Piękne wydanie znanych i lubianych baśni. Sztywna okładka ze złotymi elementami dodaje jej charakteru.

Tym razem poznamy bohaterów bajki Stalowy patrol, są to kolorowe , zdolne, zabawne pociągi które ruszają na pomoc gdy tylko potrzeba. Wraz z Kayem, Alfem i Wiktorem, Genie, Maxie, Duke, przeżyjemy kolejne fascynujące przygody. Ze mega maszyny będą znów mogły się wykazać.

Alfa, Wiktora i Kaya czeka trudna i niebezpieczna akcja ratunkowa. Genie, znów wykaże się swoimi zdolnościami, i dla całej drużyny zaprojektuje małe co nie co, pomocne w ich trudnych wyprawach. Czeka nas także wyprawa do Parku wodnego gdzie wraz z Maxim będziemy tropić rekiny. To jednak nie wszystko.

Każda historia jest ciekawa i pouczająca. Tekst jest łatwy i przejrzysty, przez co idealny do samodzielnego czytania. Kolorowe ilustracje ukazują ten fascynujący świat kolei. Każda z nich czegoś uczy, choćby wiary w przyjaźń i we własne możliwości. Mimo iż to ponad 3oo stron to jednak nie czyta się je szybko i przyjemnie. Historie są tak wciągające ze nawet dziecku ciężko jest odłożyć tą książkę na bok.

Książka Opowieści ze Świata pociągów to nie jedyny Tytuł w serii, znajdziecie ich tam naprawdę sporo, i stworzycie mega kolekcję. My już polujemy na kolejne tytuły. A wy możecie sprawdzić na stronie co jeszcze czeka na was w serii.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights