Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Opowieści z dreszczykiem.

Kiedy dziecko zmaga się z mniejszymi i większymi lękami szukamy złotego środka jak mu w tym pomóc, jak ma oswoić swoje strachy. My dziś pokażemy wam rewelacyjną serię książek które mogą być idealnym rozwiązaniem.

Opowieści z dreszczykiem to świecąca seria książeczek dla najmłodszych. Sympatycznie, znani ii lubiani bohaterowie ukazują nam swoje lęki, opowiadają ciekawe, lekko straszne historie. Ale i dają rady jakie przezwyciężyć.

Disney – Opowieści z dreszczykiem.

Kultowe Disneyowskie postaci w mrocznej odsłonie, mroczne, straszne historie pomogą uporać się dzieciom z ich strachami. Miś Puchatek jako Frankenstain? Prawda ze to niemożliwe, a jednak coś w tym jest. Niezabudka uda się do najmroczniejszych z dolin, królestwa samej Diaboliny. A uwierzycie że nawet Kapitan Hak się czegoś boi? Tak ten wzbudzający grozę pirat także. Wśród nich przeczytacie o innych bohaterach, takich jak Myszka Miki – Kto nawiedzi jego dom?

Straszne historie Maszy – Opowieści z dreszczykiem

Tutaj naszą prowadzącą będzie sama Masza. Ta sympatyczne dziewczynka wprowadzi nas do świata strasznych historii różnych dzieci, ale i nawet zwierzaków. Masza zrobi to w bardo ciekawy ale i humorystyczny sposób. Każda historia inna, każda o strachu wręcz niewyobrażalnym, oczywiście dla dziecka.

Każde dziecko czegoś się boi, to wie każdy. Nie każdy wie jednak jak rozwiązać lęk który dzieci często wyolbrzymiają do skali horroru wręcz. Te książeczki będą idealnym sposobem by pokazać dziecku że często jego strach ma tylko wielkie oczy. Książecki zachwycą kolorowymi ilustracjami, i faktem iż bohaterzy to znane i lubiane przez nich postaci. Co dzieci zachwyci na 100%, otóż taka ciekawostka, okładki świecą w ciemności. Więc spokojnie odnajdą ją zakopana pod kołdrą czy kocem. A jeśli o kocach mowa, może by tak wieczór strachów przed halloween? To już patent dla tych dzieci którym strachy nie straszne i lubią się bać, lub poczuć lekki dreszczyk. A więc książka pod ramię, już wiecie jaka, latarka i pod koc, najlepiej w rodzinnym gronie lub przyjaciół <3

Jak okładki świeca w ciemności sami sprawdziliśmy, oto efekt <3

Dziękujemy:

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights